06.02.2014 4870

Виховна година зі студентами І курсу напряму підготовки "Економіка підприємства"

Куратором 12-е групи Пархоменко Людмилою Андріївною було проведено виховну годину на тему: «Підведення підсумків екзаменаційної сесії за I семестр 2013-2014 навчального року».

Екзаменаційна сесія — це період підведення підсумків навчальної роботи студентів протягом семестру. Ця сесія була першою для студентів 12-е групи. З поставленою метою студенти справилися добре, здавши всі заліки та іспити, які були заплановані навчальною програмою.

На виховній годині було обговорено рівень успішності  та недоліки, які студенти допускали у I семестрі. Також куратор звернула увагу студентів на завдання II семестру 2013-2014 навчального року.

Людмила Пархоменко,

куратор 12-е групи