22.09.2015 4470

Виховна робота на кафедрі агрохімії і ґрунтознавства

Саме під таким гаслом 21 вересня у 51-ас групі розпочався виховний захід, присвячений Міжнародному дню миру. У нелегкий час для України цей день є по-своєму особливим.

Міжнародний день миру відзначається з 1968 року. Проголосив його папа римський Павло VI. Можливо, саме тому, що свято було «створене» священиком, основною думкою цього дня є теза: «Пробач, і ти отри­маєш мир». Останнім часом з'явилася, певною мірою, нова традиція святкування Міжнарод­ного дня миру. Генеральна Асамблея в резолюції 55/282 від 7 вересня 2001 року ухвалила, що, починаючи з 2002 року, день миру буде щорічно відзначатися 21 вересня. Асамблея заявила, що Міжнародний день миру буде відзначатися, як день глобального припинення вогню і відмови від насильства, запропонувавши всім державам і народам дотримуватися припинення воєнних дій протягом цього дня.

Виховна робота на кафедрі агрохімії і ґрунтознавства

Також студентами групи було виготовлено  тематичну стінгазету, приурочену до Міжнародного дня миру, яка взяла участь у конкурсі на кращу стінгазету.

Ігор Прокопчук, куратор 51-ас групи

Також читайте про форум «Під омофором Пречистої Діви»