29.11.2013 6495

Виїзне практичне заняття студентів-механіків на ТОВ «Ерідон Тех»

26 листопада 2013 року відбулось виїзне практичне заняття студентів групи 42-ім інженерно-технологічного факультету за напрямом підготовки «Процеси, машини та обладнання АПВ» під керівництвом завідувача кафедри процесів, машин та обладнання АПВ Сергія Вольвака і викладача кафедри Руслана Оляднічука на ТОВ «Ерідон Тех».

ТОВ «Ерідон Тех» пропонує господарствам весь спектр сучасної сільськогосподарської техніки, а також якісне сервісне та гарантійне її обслуговування. ТОВ «Ерідон Тех» є офіційним дилером лідерів світового машинобудування: CLAAS (Німеччина), Lemken (Німеччина), Riela(Німеччина), Holmer (Німеччина), Kuhn (Франція), Great Plains (США), Dieci (Італія), Metalfor, Stara (Аргентина), Farmet (Чеська Республіка).

Виїзне практичне заняття студентів-механіків на ТОВ «Ерідон Тех»

Після проходження інструктажу з техніки безпеки, керівник Уманського представництва ТОВ «Ерідон Тех» Володимир Степанюк провів студентів виставковим майданчиком, детально зупинився на особливостях конструкції та умовах експлуатації зернозбиральних комбайнів CLAAS TUCANO 440 та 470, трактора AXION 810, телескопічного навантажувача Dieci Agri Star, розповів про налаштування і агрегатування ґрунтообробної техніки та її місце у сучасних технологіях вирощування агрокультур.

Виїзне практичне заняття студентів-механіків на ТОВ «Ерідон Тех»

Студенти отримали багато корисних порад з приводу експлуатації і технічного обслуговування сільськогосподарської техніки та усвідомили значимість і відповідальність інженера-механіка на виробництві.