26.01.2022 5335

Візит на матч регулярного чемпіонату хокейної Суперліги

Чергова приємність сталася у житті спортивних вболівальників Уманського національного університету садівництва: 25 січня вони мали нагоду наживо насолодитися суперницьким двобоєм хокейних команд «Сокіл» і «Донбас» в рамках регулярного чемпіонату хокейної Суперліги, що проходив у ТРЦ «Гулівер» м. Бровари. Особливістю заходу стало й те, що змагання команд  транслювалося на найбільшому медіаекрані Європи.

Матч був яскравим і насиченим, багатим на непередбачувані, потенційно гольові моменти. А найнапруженішим виявився третій період, у якому глядачі могли спостерігати справжні хокейні баталії, метою яких було не лише утримання сформованих попередніми двома періодами позицій, адже свою переможну шайбу ХК «Донбас» закинули у ворота суперників ще у І таймі, а й незламне прагнення перемоги, яке демонстрували гравці ХК «Сокіл».

Візит на матч регулярного чемпіонату хокейної Суперліги

Висловлюємо вдячність ректорату університету та Благодійному Фонду Бориса Колеснікова, особисто Борису Вікторовичу, за надану можливість відвідати льодовий поєдинок.

Пресцентр Уманського НУС