20.04.2017 4802

Визначено переможців І-го етапу фотоконкурсу «Любіть свою землю, любіть український світ –– і все у Вас буде добре»

Україна – держава з неймовірно красивою природою та щирими людьми. А ще кожному українцю притаманне вроджене почуття прекрасного та високий естетичний смак. Саме з метою виявлення юних талантів у жанрі фоторобіт в Уманському національному університеті садівництва відбувся І-й етап фотоконкурсу «Любіть свою землю, любіть український світ –– і все у Вас буде добре».

Яскраві фотороботи вражали приголомшливими пейзажами та чуттєвими національними мотивами. Тож журі було неймовірно важко визначити переможців цієї феєрії художньої фотокраси.

У результаті тривалого і прискіпливого відбору, переможцями стали:

– Керімова Діана – студентка 11-тек групи, за фотороботу «Весняна мить» – І місце;

– Мамчур Валентина – аспірантка кафедри лісового господарства, за фотороботу «Вечірня тиша» – ІІ місце;

– Успаленко Ольга – студентка 21-т групи, за фотороботу «Весняні Софіївські крони» – ІІ місце;

– Махаринська Аліна – студентка 51-з групи, за фотороботу «Ой, козаче…» - ІІІ місце;

– Балтченко Андрій – студент 23-ас групи, за фотороботу «За тебе Богу помолюсь» – ІІІ місце.

«Весняна мить» - Керімова Діана, 11-тек група
«Вечірня тиша» - Мамчур Валентина, аспірантка кафедри лісового господарства
«Весняні Софіївські крони» - Успаленко Ольга, 21-т група
«Ой, козаче…» - Махаринська Аліна, 51-з група
«За тебе Богу помолюсь» - Балтченко Андрій, 23-ас група

Переможців нагороджено грамотами університету.

За активну участь у І етапі фотоконкурсу «Любіть свою землю, любіть український світ – і все у Вас буде добре» оголошено подяку:

– Кохановій Антоніні – студентці групи 12-аг;

– Школьному Павлу – студенту групи 13-ас;

– Кириленко Владу – студенту групи 43-ас;

– Слуцькій Олександрі – студентці групи 22-аг;

– Василишину Володимиру – студенту групи 23-ас;

– Галасуну Богдану – студенту групи 23-ас;

– Рябоконь Ользі – студентці групи 32-аг;

– Ющенко Ользі – студентці групи 23-ас.

За активну участь у підготовці та проведенні І етапу фотоконкурсу, надання практичної допомоги авторам фоторобіт подяку оголошено

– Валентині Гронській – коменданту навчального корпусу;

– Наталії Михайловій і – провідному бібліотекарю Наукової бібліотеки Уманського НУС;

– Олені Черно – доценту кафедри агрохімії та ґрунтознавства, заступнику декана з виховної роботи факультету агрономії.

Вітаємо переможців фотоконкурсу та бажаємо їм подальших яскравих моментів пізнання!

Прес-центр університету