28.05.2015 5835

Визнання творчих колективів Уманського НУС країнами Європи

З 19 по 22 травня творчі колективи Уманського НУС – народний самодіяльний ансамбль танцю профспілок України «Нивка», театр танцю «Модерн», хореографічна студія сучасного танцю «Уманська перлинка» та вокалістка Олена Макаренко з тріумфом презентували Україну на IV Міжнародному фестивалі Європейської Культури в Польщі, який проводився на базі Державної Вищої Професійної Школи ім. Якуба з Парадиза у Гожові-Великопольському. У фестивалі брали участь шість країн Європи: Угорщина, Франція, Німеччина, Швейцарія, Україна і Польща.

Визнання творчих колективів Уманського НУС країнами Європи

Першого дня на урочистому відкритті фестивалю делегація з України вручила коровай ректору університету, професору Ельжбеті Скорупській-Рачинській, як символ вдячності за щедрість і гостинність та  співпрацю між університетами і нашими країнами. Графік фестивалю був вкрай напруженим, але враження від спілкування з організаторами та учасниками фестивалю, а також ознайомлення з культурою, кухнею, обрядами та традиціями  інших країн додавало лише сили, енергії та натхнення.

Визнання творчих колективів Уманського НУС країнами Європи

Кожного дня в різних містах Польщі (Вітніці, Стрєльцах Крайових, Гожуві-Вєлкопольському) колективи університету представляли годинну культурну програму, після якої вдячні глядачі під бурхливі оплески і вигуки «Браво» просили продовження концерту і повторення окремих номерів. Враження неймовірні!!!

Не менш цікавою була і конкурсна вікторина для студентів, представників шести країн на перевірку знань про європейські держави, де українці вибороли друге і третє місця.

На урочистому закритті фестивалю ректор Ельжбета Скорупська-Рачинська наголосила на визнанні колективів Уманського національного університету садівництва на міжнародному рівні, відмітила їх високу технічну та професійну майстерність, а також вручила дипломи та сувеніри всім учасникам і запросила на наступний рік взяти участь у V Міжнародному фестивалі Європейської культури. Нагородою для учасників стала екскурсія до столиці Чехії – Праги.

Визнання творчих колективів Уманського НУС країнами Європи

Всі учасники колективів висловлюють велику вдячність ректору Уманського НУС – Непочатенко Олені Олександрівні, першому проректору –Мостов'яку Івану Івановичу, помічнику ректора з організаційно-виховної роботи – Паєвському Петру Борисовичу, головному бухгалтеру університету – Лисій Наталії Володимирівні, завідувачу відділу кадрів – Косенко Світлані Володимирівні, завідувачу канцелярії – Павленко Лілії Михайлівні, завідувачу відділу міжнародних зв'язків – Рибчаку Віталію Івановичу, а також деканам факультетів за підтримку студентів, сприяння розвитку талановитої молоді і можливість презентувати університет та Україну на міжнародному рівні.

Художній керівник колективів – Наталія Шаповаленко, балетмейстер – Марія Александрова, концертмейстер – Анатолій  Шаповаленко та творча молодь університету.