Вокальні таланти УНУС здобули визнання на Міжнародному фестивалі
Яке ж красиве це місто старе,
Тут стільки людей знайшли свою долю,
Я лише гість, й мені сумно за це,
Я лише гість в старовинному Львові
21-23 квітня Народний жіночий вокальний ансамбль «Криниченька» Уманського національного університету садівництва відвідав старовинне і прекрасне місто Львів, сповнене своєю багатою історією.
Завдяки підтримці керівництва університету, ми стали учасниками Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зірковий Грамофон талантів 2017», де мали змогу побачити та почути понад 300 талановитих конкурсантів з різних регіонів країни. Незважаючи на велику кількість претендентів на перемогу, колектив Уманського національного університету садівництва став Лауреатом I-ї премії в номінації «Народний вокал».
Подарунком від організаторів став сертифікат на 50-ти відсоткову знижку для поїздки на Міжнародні фестивалі-конкурси мистецтв від продюсерського центру «DS SOUND», та сертифікат на 1000 Євро для поїздки в Болгарію, місто Кітен.
Всі керівники були нагороджені за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтв України.
Гарні враження про наш колектив членів журі фестивалю, а саме: голови журі, Народного артиста України Маряна Шуневича; Народного артиста України Ігоря Храмова; Члена Академії танцю в Китаї Пен Лю; телепродюсера Олега Климовича та Заслуженого артиста естрадного мистецтва України, директора Продюсерського Центру та студії звукозапису «DS SOUND» Ігоря Нетлюха, додали наснаги та бажання й надалі розвиватись у вокальному мистецтві поруч із основною спеціальністю.
І, незважаючи на насичений графік, ми все-таки зуміли відвідати найпотаємніші куточки Львову та відчути на собі тамтешній колорит.
Ансамбль "Криниченька"
Також читайте: "Успіх хлібодарів серед професіоналів!"
"Уманчани на Міжнародному фестивалі в Болгарії"
"Всеукраїнський фестиваль «Кобзар єднає Україну»"
Фотогалерея
![Диплом Лауреата I-ї премії в номінації «Народний вокал»](assets/cache/images/2017/educational/lviv/1-250x180-7b0.jpeg)
![Вокальні таланти УНУС здобули визнання на Міжнародному фестивалі](assets/cache/images/2017/educational/lviv/2-250x180-8ca.jpeg)
![Сертифікат від продюсерського центру «DS SOUND»](assets/cache/images/2017/educational/lviv/3-250x180-8d7.jpeg)
![Сертифікат для поїздки в Болгарію, місто Кітен](assets/cache/images/2017/educational/lviv/4-250x180-bcf.jpeg)
![Вокальні таланти УНУС здобули визнання на Міжнародному фестивалі](assets/cache/images/2017/educational/lviv/5-250x180-f08.jpeg)
![Вокальні таланти УНУС здобули визнання на Міжнародному фестивалі](assets/cache/images/2017/educational/lviv/6-250x180-16a.jpeg)
![Вокальні таланти УНУС здобули визнання на Міжнародному фестивалі](assets/cache/images/2017/educational/lviv/IMG_4869-250x180-642.jpeg)
![Вокальні таланти УНУС здобули визнання на Міжнародному фестивалі](assets/cache/images/2017/educational/lviv/IMG_4871-250x180-abf.jpeg)
![Вокальні таланти УНУС здобули визнання на Міжнародному фестивалі](assets/cache/images/2017/educational/lviv/IMG_4872-250x180-298.jpeg)
![Вокальні таланти УНУС здобули визнання на Міжнародному фестивалі](assets/cache/images/2017/educational/lviv/PlJ1pYcgs7M-250x180-abe.jpeg)
![Вокальні таланти УНУС здобули визнання на Міжнародному фестивалі](assets/cache/images/2017/educational/lviv/puQWauliUBI-250x180-abe.jpeg)
![«Криниченька», учасник Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зірковий Грамофон талантів 2017»](assets/cache/images/2017/educational/lviv/DSC_1676-250x180-540.jpeg)
![Народний жіночий вокальний ансамбль «Криниченька»](assets/cache/images/2017/educational/lviv/IMG_4878-250x180-c45.jpeg)
![Народний жіночий вокальний ансамбль «Криниченька»](assets/cache/images/2017/educational/lviv/IMG_4881-250x180-7de.jpeg)
![Народний жіночий вокальний ансамбль «Криниченька»](assets/cache/images/2017/educational/lviv/IMG_4884-250x180-679.jpeg)
![«Зірковий Грамофон талантів 2017»](assets/cache/images/2017/educational/lviv/IMG_4888-250x180-f96.jpeg)
![«Зірковий Грамофон талантів 2017»](assets/cache/images/2017/educational/lviv/IMG_4889-250x180-ef4.jpeg)
![«Зірковий Грамофон талантів 2017»](assets/cache/images/2017/educational/lviv/IMG_4893-250x180-2f5.jpeg)