23.05.2014 2904

Студентка факультету менеджменту – учасник ХІХ Міжнародної студентської конференції у Вроцлавському Природничому Університеті

Протягом 15-16 травня 2014 р. студентка факультету менеджменту 51-зс групи Матвієнко Яна взяла участь у ХІХ Міжнародній студентській конференції у Вроцлавському Природничому Університеті – одному із найстаріших університетів Центральної та Східної Європи із багатою, понад 300-літньою історією і традиціями.

Під час поїздки до Європейської столиці культури – м. Вроцлав, студенти нашого університету мали змогу виступити на конференції, познайомитись зі своїми ровесниками-студентами Польщі, Сербії, Чехії та Словаччини, обговорити спільні теми їхніх наукових досліджень, а також ознайомитись із визначними місцями м. Вроцлав.

Незабутні враження залишив візит до Грюнвальдської площі, Японського саду, мультимедійного фонтану, Зали століття, міського зоопарку та екскурсія до Музею Вроцлавського університету, Площі Ринок та міської Ратуші, інших визначних історичних місць міста.

Після проведення ХІХ Міжнародної студентської конференції студенти Уманського НУС були нагороджені сертифікатами та отримали збірник з їхніми анотаціями.

На знак дружби і вдячності за можливість взяти участь у міжнародній конференції професор Вроцлавського Природничого університету та керівник делегації від Уманського НУС Кіфоренко Оксана Володимирівна обмінялися діловими подарунками з атрибутикою кожного з університетів.

Викладачі кафедри менеджменту

зовнішньоекономічної діяльності