14.03.2016 5569

Вручення стипендії імені Стена Форбса в Уманському національному університеті садівництва

10 березня 2016 року в Уманському національному університеті садівництва відбулося вручення щорічної стипендії «Імені Стена Форбса» в рамках програми  споріднених міст Умань – Девіс (США).

Стипендії «Імені Форбса» призначенi студентам, які
успішно опановують науку, а також мають схильнісь до вивчення англійської мови.

Перший проректор Уманського НУС, доцент І. Мостов’як у присутності деканів всіх факультетів вручив стипендію найкращим студентам кожного факультету.

Сподіваємося, що вручення стипендії імені Стена Форбса і надалі залишатиметься гарною традицією.