31.03.2014 4817

Всесвітній день боротьби з туберкульозом

25 березня в читальному залі №2 Радою студентського самоврядування університету було проведено виховну годину присвячену Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом, що відзначають 24 березня -  щорічне професійне свято лікарів-фтизіатрів. У цей день 128 років тому у 1882 році німецький мікробіолог Роберт Кох оголосив про зроблене їм відкритті мікробактерії, збудника  туберкульозу.  Метою проведення даного заходу було підвищення обізнаності студентів про глобальну епідемію туберкульозу і шляхи подолання цієї хвороби.

На виховній годині була присутня голова міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста, член Національної спілки журналістів України Чорна Валентина Андріївна, яка доповіла студентам про виникнення, діагностику та шляхи подолання туберкульозу.

Всесвітній день боротьби з туберкульозом

Також брали участь у виховній годині і студенти університету. Презентацію про хворобу туберкульоз презентувала студентка 11-тм групи Хоменко Юлія. Про шляхи зараження доповідали студентки Подолянчук Марина студентка 11-м групи та Царинна Анна студентка 11-тм групи. На завершення студентка 21-сп групи Фоміна Альона розповідала про методи лікування поширеної хвороби – туберкульоз.

Всесвітній день боротьби з туберкульозом

Студенти уважно слухали доповідачів та вдячні за отриману інформацію адже проінформований значить озброєний.

Лілія Соколюк