29.09.2014 5495

Всесвітній день туризму відзначили на факультеті менеджменту

27 вересня відзначається Всесвітній день туризму. З найдавніших часів люди вирушали в подорожі з метою пізнання світу й відкриття нових територій, з торгівельними, дипломатичними, військовими, релігійними та іншими місіями. І нині такі подорожі підпадають під визначення «туризм».

Слово «туризм» походить від французького “tourisme” – прогулянка, подорож – подорожі у вільний час пов’язані з від’їздом за межі постійного проживання і один з видів активного відпочинку, який поєднує відновлення продуктивних сил людини з оздоровчими, пізнавальними, спортивними та культурно-розважальними цілями.

Студенти 1 та 2 курсів факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва активно взяли участь у святкуванні Дня туризму. Для цього викладачі кафедр туризму та готельно-ресторанної справи та фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін влаштували відкриті спортивні змагання на звання кращої спортивно-туристичної команди.

Всесвітній день туризму відзначили на факультеті менеджменту

Марафони, міні-футбол, баскетбол, кулінарний конкурс на кращу кашу – все це сприяє формуванню активної життєвої позиції молодих людей. Під час таких змагань, що традиційно проводяться у таборі відпочинку «Білогрудівка», студенти загартовують свій організм, зміцнюють здоров’я, розвивають витривалість, силу й інші фізичні якості, здобувають прикладні навички й уміння орієнтування на місцевості, подолання природних перешкод, самообслуговування та інше. Особливі умови туристської діяльності сприяють вихованню моральних якостей особистості: взаємопідтримки, взаємодопомоги, організованості і дисципліни, принциповості, чуйності й уваги до товаришів, сміливості, стійкості і мужності, почуття відповідальності.

Всесвітній день туризму відзначили на факультеті менеджменту

Особливо важливе значення туризму полягає в організації дозвілля для студентів. У цьому плані він є ефективним замінником фізичної праці, породжує в людині радість до життя, слугує загартуванню і підвищує життєдіяльність організму.

Людмила Нещадим, викладач кафедри туризму та

готельно-ресторанної справи