24.11.2016 4925

Традиційно в листопаді факультетом менеджменту проводиться Всеукраїнська науково-практична конференція «Менеджмент – ХХІ століття: проблеми і перспективи», на яких провідні науковці України підсумовують здобутки аграрного менеджменту за минулий рік.

Так, 17 листопада 2016 р. в Уманському НУС зібралися учасники з більш ніж 10 вищих навчальних закладів країни. Пленарне засідання розпочала декан факультету менеджменту Наталія Вернюк, яка привітала учасників конференції та побажала всім плідної праці.

Власними поглядами на проблеми розвитку менеджменту в агарній галузі поділилися Інна Іртищева, доктор економічних наук, професор Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, Тетяна Стройко, доктор економічних наук, професор Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського, Людмила Транченко, доктор економічних наук, професор Уманського національного університету садівництва, Наталія Петренко, кандидат економічних наук, доцент Уманського національного університету садівництва.

Всеукраїнська науково-практична конференція  «Менеджмент – ХХІ століття: проблеми і перспективи»

У ході секційних засідань конференції було обговорено багато питань, що мають науково-практичне значення для розвитку аграрного менеджменту Україні.  За підсумками конференцій видано збірник тез наукових доповідей «Менеджмент – ХХІ століття:проблеми і перспективи».

Інна Новак, к.е.н., доцент кафедри менеджменту