25.04.2016 5856

Всеукраїнські спортивні ігри з легкоатлетичного кросу

20 квітня в парку «Софіївка» відбулися змагання Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів аграрних вищих навчальних закладів з легкоатлетичного кросу. У заході взяли участь 125 учасників, які представляли 22 команди з навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

Уманський національний університет садівництва зайняв ДРУГЕ командне місце, поступившись тільки Білоцерковському НАУ, і був нагороджений грамотою Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «КОЛОС «АПК УКРАЇНИ».

За команду УНУС виступили кращі студенти нашого навчального закладу. Так, на дистанції 2000 м.друге місце виборола Тетяна Філатова (6 хв 58.9 сек), а Богдана Крохмалюк (факультет економіки і підприємництва) на цій дистанції була на пятому місці.

На дистанції 1000 м третє місце у Лілії Сокирськоі (3 хв 09.2 сек) (факультету плодоовочівництва, екології та зах.рослин), четверте місце у Ані Козаченко (3 хв 27.1 сек) (факультет менеджменту).

У чоловіків на дистанції 2000 м третє місце посів Олександр Галевич (6 хв 05.6 сек) (інженерно-технологічний факультет), четверте місце у Володимира Бака (6 хв 10.3 сек) (факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин), шостим був Олександр Христенко (6 хв 21 сек) (факультет лісового і садово-паркового господарства). На дистанції 3000м. четверте місце у Діденка Антона (9хв.19 сек.)

Призери були нагороджені грамотами та медалями. Вітаємо команду УНУС з успішним виступом на Всеукраїнських змаганнях і бажаємо подальших успіхів в навчанні та спорті!