23.11.2013 4602

19 листопада 2013 року проходив Всеукраїнський конкурс серед студентів вищих аграрних навчальних закладів України «Кращий Агроном», ініціатором проведення якого були ДУ НМЦ «Агроосвіта» та Агрохолдинг Мрія.

Участь у конкурсі взяли і студенти четвертого та п’ятого курсів факультету агрономії Уманського національного університету садівництва. Перед кожним з учасників було поставлено завдання, пройти тестування з практичних питань агрономії, за результатами яких, буде і визначено переможця. Для студентів, які будуть переможцями конкурсу, з’являється унікальна можливість пройти поглиблений курс практичного навчання та розпочати свій кар’єрний шлях в одній з найкращих аграрних компаній.