07.04.2014 5091

На кафедрі економіки Уманського національного університету садівництва відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з напряму “Економіка сільського господарства і АПК”.

Конкурс проводився у два тури.  І  тур у вищих навчальних закладах ІІІ – ІV рівнів акредитації  - у жовтні - грудні, ІІ тур - в Уманському НУС у січні - лютому поточного навчального року.

ІІ тур Конкурсу проводився у два етапи:

1 етап - заочний (рецензування робіт), на який було надіслано 71 роботу із 37-ми ВНЗ України.

До рецензування конкурсних робіт були залучені провідні науково-педагогічні працівники 24 кафедр Уманського НУС (24) та 2 ВНЗ і наукових установ.

2 етап – очний, у формі науково-практичної конференції (захист робіт претендентами на  перемогу). На захист було запрошено 22 студенти з 19 ВНЗ України.

Конкурсна комісія  розглянула всі наукові роботи, що надійшли на конкурс. На  підсумковій науково-практичній конференції  виступили 17 студентів з 16 вищих навчальних закладів.

Для студентів, які не змогли прибути на конференцію з поважних причин, було організовано презентацію конкурсних робіт в режимі он-лайн.