15.10.2013 5297

Всеукраїнському Дню художника присвячується

Щорічно, у другу неділю жовтня, в Україні відзначається День художника. Українським майстрам належать твори, які стали золотим фондом світової художньої культури. Ці роботи приносять людям радість від спілкування з прекрасним, розвивають традиції національної творчої школи, стають джерелом естетичної насолоди як для простих людей, так і для професіоналів.

З нагоди свята, 14 жовтня, за ініціативи ради студентського самоврядування університету, відбувся конкурс на кращий малюнок серед талановитої студентської молоді Уманського НУС.

Мета проведення конкурсу – залучення студентів до активного університетського життя , адже саме тут і саме зараз вони мають змогу гарно навчатись та проводити свій вільний час з користю.

Всеукраїнському Дню художника присвячується

У заході взяли участь близько 40 студентів, які представили свої твори на розсуд відвідувачів. Підсумок результатів конкурсу відбувся шляхом анонімного голосування.

Всеукраїнському Дню художника присвячується

Переможцями обрано Богдана Бойка, студента 11-сп групи та Олега Самородського, студента 51-пм групи, які урочисто отримали від організаторів конкурсу грамоти та солодкі призи.

Всеукраїнському Дню художника присвячується

Рада студентського самоврядування приєднується до привітань на адресу всіх професійних художників й тих талановитих студентів-аматорів, які захоплюються художнім мистецтвом та пропагують його заради задоволення та бажання поділитися гармонією свого внутрішнього світосприйняття з оточуючими. Бажаємо творчих успіхів та нових перемог! Нехай натхнення буде завжди поряд з вами!

Прес-служба ради студентського самоврядування

Уманського НУС