21.05.2013 5154

Вшанування пам’яті жертв політичних репресій

Щороку у 3-тю неділю травня в Україні відзначають День пам’яті жертв політичних репресій.

18 травня в Умані біля пам’ятника політичним в’язням відбулися заходи із покладанням вінків до Меморіалу за участю делегацій освітян та співробітників Уманського національного університету садівництва.

В акції вшанування жертв політичних репресій взяли участь мер міста Юрій Бодров, голова Уманської районної ради Сергій Кулібаба, перший заступник голови   Уманської райдержадміністрації Олег Кожем’як, секретар виконкому Уманської міської ради Валентина Новак та начальник відділу культури та туризму Тетяна Гейко.

Перед учасниками мітингу виступив мер міста Юрій Бодров, який  у своїй промові наголосив на жахіттях тоталітарного режиму, що пережили політичні в’язні, та закликав присутніх докласти максимум зусиль для того, щоб це не повторилось.

Акція завершилась покладанням вінків до Меморіалу політичним в’язням.

Прес-центр університету