13.08.2014 5123

Вступна кампанія в Уманському НУС

Уманський національний університет садівництва є лідером з підготовки спеціалістів за аграрними напрямками та успішно проводить вступну кампанію. Тож недаремно Міністерство агрополітики України на новий 2014 – 2015 навчальний рік видало 22 цільових направлень з 25-ти саме Уманському національному університету садівництва (за даними Уманської РДА).

На сьогоднішній день начальний заклад виконав стовідсотковий набір студентів на місця державного замовлення. Зарахування студентів за кошти фізичних осіб відбудеться 18 серпня.

Цього року бажання навчатися в Уманському національному університеті садівництва виявили студенти майже з усіх областей України: Черкаської, Дніпропетровської, Донецької, Вінницької, Кіровоградської, Київської, Одеської, Миколаївської, Хмельницької та Луганської. Така наповнюваність студентів свідчить про високий імідж Уманського НУС серед аграрних вишів держави та затребуваність на ринку праці  професій аграріїв та економістів.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів