Хай лине пісня!..
Народна пісня – це душа.
З усіх потреб – потреба,
лиш пісня в серці ширить межі неба,
- на крилах сонце сяйво їй лиша –
чим глибше пісня – тим ясніш душа.
28 листопада народний самодіяльний ансамбль пісні і танцю «Хлібодари» мав честь взяти участь у мистецькому проекті «Дарничанка» скликає друзів», організатором якого є прекрасна людина, чудовий керівник заслуженого ансамблю пісні і танцю «Дарничанка», заслужений працівник культури України, професор інституту культури і мистецтв Петро Андрійчук.
Окрім нашого колективу учасниками свята хорового мистецтва були провідні колективи України: заслужений народний ансамбль пісні і танцю України «Дарничанка»; хор студії з підготовки кадрів при Національному заслуженому академічному народному хорі України ім. Г.Г. Верьовки; народний хор «Княжа вольниця» с. Білогородка Києво-Святошинського району; Мирослава Копинець та Олександр Товт – солісти державного заслуженого академічного Закарпатського народного хору.
Захід був присвячений 82-й річниці Голодомору в Україні. На сцені о 16.00 учасники із запаленими свічками вшанували хвилиною мовчання пам'ять жертв Голодомору.
Зала була переповнена вдячними глядачами, які із задоволенням дарували учасникам гучні аплодисменти.
Захоплючі виступи колективів-учасників заходу надихнули студентів Уманського національного університету садівництва на нові творчі звершення.
На закінчення свята прозвучав твір «Єднаймося, люба родино», який виконали заслужений народний ансамбль пісні і танцю України «Дарничанка», народний самодіяльний ансамбль пісні і танцю «Хлібодари» та народний хор «Княжа вольниця» одним великим складом.
Керівництво Уманського національного університету садівництва висловлює слова вдячності організатору заходу, керівнику заслуженого ансамблю пісні і танцю «Дарничанка», заслуженому працівнику культури України, професору інституту культури і мистецтв Петру Андрійчуку за гарний прийом наших викладачів та студентів, чудову організацію.
Водночас на заході було зібрано 4600 гривень і передано студентці Уманського національного університету садівництва Мандюк Наталії (41-о група), батько якої захищає нашу країну в зоні АТО.
У фойє також була розміщена виставка ручних робіт учасників творчих колективів. Наш колектив представляли Юлія Тихонюк – студентка 21-о групи (факультет економіки і підприємництва), та Надія Севастьянова – студентка 32-м групи (факультет менеджменту).
Фотогалерея
![Хай лине пісня!..](assets/cache/images/kyltyra i vihovannya/Haj-lyecya-pisnya/HwbhHKuox_s-250x180-8ef.jpeg)
![Хай лине пісня!..](assets/cache/images/kyltyra i vihovannya/Haj-lyecya-pisnya/Jlzhz6dl_GM%281%29-250x180-24c.jpeg)
![Хай лине пісня!..](assets/cache/images/kyltyra i vihovannya/Haj-lyecya-pisnya/jz7MeylYb6M-250x180-24c.jpeg)
![Хай лине пісня!..](assets/cache/images/kyltyra i vihovannya/Haj-lyecya-pisnya/jzeOifDfbg8-250x180-a71.jpeg)
![Хай лине пісня!..](assets/cache/images/kyltyra i vihovannya/Haj-lyecya-pisnya/m9N2vzW7AWM-250x180-c57.jpeg)
![Хай лине пісня!..](assets/cache/images/kyltyra i vihovannya/Haj-lyecya-pisnya/wxIyTqAvyec-250x180-5d1.jpeg)
![Хай лине пісня!..](assets/cache/images/kyltyra i vihovannya/Haj-lyecya-pisnya/WYmCCq6qqDc-250x180-5d1.jpeg)
![Хай лине пісня!..](assets/cache/images/kyltyra i vihovannya/Haj-lyecya-pisnya/xNZi98bA4iY-250x180-555.jpeg)
![Хай лине пісня!..](assets/cache/images/kyltyra i vihovannya/Haj-lyecya-pisnya/yi2QoTDOYrI-250x180-c83.jpeg)
![Хай лине пісня!..](assets/cache/images/kyltyra i vihovannya/Haj-lyecya-pisnya/Yt0DRY2OvuQ-250x180-d49.jpeg)
![Хай лине пісня!..](assets/cache/images/kyltyra i vihovannya/Haj-lyecya-pisnya/zPmFAuhAqss-250x180-4f4.jpeg)
![Хай лине пісня!..](assets/cache/images/kyltyra i vihovannya/Haj-lyecya-pisnya/7D9aZxOmPIs-250x180-bc5.jpeg)
![Хай лине пісня!..](assets/cache/images/kyltyra i vihovannya/Haj-lyecya-pisnya/I3Mj0l7mRM0-250x180-675.jpeg)
![Хай лине пісня!..](assets/cache/images/kyltyra i vihovannya/Haj-lyecya-pisnya/i6RJa0cvWg4-250x180-ad4.jpeg)
![Хай лине пісня!..](assets/cache/images/kyltyra i vihovannya/Haj-lyecya-pisnya/LmZm4soQXBA-250x180-ad4.jpeg)
![Хай лине пісня!..](assets/cache/images/kyltyra i vihovannya/Haj-lyecya-pisnya/LYSJX1i9Dq0-250x180-8d7.jpeg)
![Хай лине пісня!..](assets/cache/images/kyltyra i vihovannya/Haj-lyecya-pisnya/MqrGuDV3TvA-250x180-8d7.jpeg)
![Хай лине пісня!..](assets/cache/images/kyltyra i vihovannya/Haj-lyecya-pisnya/py1VKe7xEPI-250x180-315.jpeg)
![Хай лине пісня!..](assets/cache/images/kyltyra i vihovannya/Haj-lyecya-pisnya/zPmFAuhAqss-250x180-4f4.jpeg)
![Хай лине пісня!..](assets/cache/images/2015/ckv/hlibodari/image001-250x180-225.jpeg)
![Хай лине пісня!..](assets/cache/images/2015/ckv/hlibodari/image003-250x180-815.jpeg)
![Хай лине пісня!..](assets/cache/images/2015/ckv/hlibodari/image007-250x180-815.jpeg)