Харчові технології – професія на всі часи
З ІСТОРІЇ ПРОФЕСІЇ
Український народ славиться на весь світ вмінням вирощувати найкраще зерно. Раніше до роботи залучалися члени родини або наймані робітники, але із збільшенням площ посіву зерна виникла потреба в технології його зберігання та переробці та потреба у фахівцях напряму підготовки «Харчові технології».
РЕАЛІЇ СЬОГОДЕННЯ
Головне у професії харчового технолога – відповідальність і універсальність. Досягнути цього можна за умови вмілого поєднання глибоких теоретичних знань і практичних навичок.
В Україні функціонує 796 хлібопекарних, 126 пивоварних, 510 комбікормових, 17 олійних заводів, 57 заводів з виробництва спирту, 29 макаронних, 175 кондитерських фабрик. За статистикою, професія технолога займає перші місця в рейтингу, а оплата праці фахівця з харчових технологій є однією з найбільш високооплачуваних – від 7 000 грн.
![Екскурсія на ПАТ «Лебединський насінневий завод»](assets/cache/images/2016/Specialnosti/harchovi-tehnologiyi/7%281%29-600x-35c.jpeg)
![Екскурсія на ПАТ «Коблево»](assets/cache/images/2016/Specialnosti/harchovi-tehnologiyi/15-600x-8d6.jpeg)
![Співпраця Уманського НУС із ПАТ «Уманьферммаш»](assets/cache/images/2016/Specialnosti/harchovi-tehnologiyi/9-600x-968.jpeg)
ДЕ ЗДОБУТИ ОСВІТУ?
Глибокі теоретичні знання та практичні вміння з професії технолога забезпечує напрям підготовки «Харчові технології», фах за яким можна здобути, навчаючись на інженерно-технологічному факультеті Уманського національного університету садівництва.
Пов’язуючи своє життя з харчовими технологіями, слід пам’ятати, що професія технолога завжди була актуальною на ринку праці та увесь час залишається на високому рівні.
Фотогалерея
![Спеціальність "Харчові технології" Уманський НУС](assets/cache/images/2016/Specialnosti/harchovi-tehnologiyi/1-250x180-901.jpeg)
![Практика на підприємстві ТОВ «Влада»](assets/cache/images/2016/Specialnosti/harchovi-tehnologiyi/2-250x180-9f2.jpeg)
![Практичне заняття із з дисципліни «Технологія борошномельного виробництва»](assets/cache/images/2016/Specialnosti/harchovi-tehnologiyi/4-250x180-9f2.jpeg)
![Харчові технології – професія на всі часи](assets/cache/images/2016/Specialnosti/harchovi-tehnologiyi/5-250x180-9f2.jpeg)
![Студенти відвідали Іллінецький молочний завод – «Люстдорф»](assets/cache/images/2016/Specialnosti/harchovi-tehnologiyi/6%281%29-250x180-54b.jpeg)
![Екскурсія на ПАТ «Лебединський насінневий завод»](assets/cache/images/2016/Specialnosti/harchovi-tehnologiyi/7%281%29-250x180-97d.jpeg)
![Екскурсія на ПАТ «Коблево»](assets/cache/images/2016/Specialnosti/harchovi-tehnologiyi/15-250x180-c13.jpeg)
![Співпраця Уманського НУС із ПАТ «Уманьферммаш»](assets/cache/images/2016/Specialnosti/harchovi-tehnologiyi/9-250x180-9f2.jpeg)
![Студенти УНУС проходять практичні заняття на ООО «Еко-Сфера» («Вінніфрут»)](assets/cache/images/2016/Specialnosti/harchovi-tehnologiyi/10-250x180-9f2.jpeg)
![Дегустаційна комісія Уманського НУС](assets/cache/images/2016/Specialnosti/harchovi-tehnologiyi/11-250x180-9f2.jpeg)
![Практичне заняття технологів](assets/cache/images/2016/Specialnosti/harchovi-tehnologiyi/12-250x180-ebe.jpeg)
![Практика на підприємстві ТОВ «Влада»](assets/cache/images/2016/Specialnosti/harchovi-tehnologiyi/3-250x180-9f2.jpeg)