20.11.2013 5560

«Хліб – всьому голова»

Осінь – пора завершення сільськогосподарських робіт. А ще на цей час припадає професійне свято аграріїв – День працівників сільського господарства.

Це свято трудівників, які знають справжню ціну хлібу, які щодня самовіддано трудяться на українській землі. Завдяки золотим рукам, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива. Саме цьому святу й була присвячена виставка власних робіт студентів, викладачів та співробітників факультету агрономії.

Колоритними, різнобарвними та життєстверджуючими були роботи викладачів кафедри рослинництва Лесі Вишневської, Лідія Кононенко, Наталії Полторецької та ст. лаборанта кафедри Раїси Ткачук.

Роботи викладачів та лаборантів кафедри рослинництва Л.В. Вишневської, Л.М. Кононенко та Р.В. Ткачук
Робота доцента Н.М. Полторецької

Витонченістю та вишуканістю віяло від робіт із бісеру викладача кафедри рослинництва Світлани Третьякової та студенток 54 см групи Юлії Тітової, 22 а групи  Світлани Івангородської та 23 ас групи Христини Василів. Неординарними також були роботи студентки 33 ас групи Даші Конуп та 42 аг групи Віктора Віскова.

Робота викладача кафедри рослинництва С.О.Третькової
Роботи студентки Ю. Тітової
Робота студентки  Світлани Івангородської
Робота студентки Світлани Івангородської

Окрасою виставки стали картини викладача кафедри агрохімії і ґрунтознавства Інни Калієвської та вишивані картини лаборанта кафедри хімії Наталії Козлової  й викладача кафедри рослинництва Лідії Кононенко, які вразили своєю різнобарвністю та позитивною енергетикою.

Робота Н.М. Козлової
«Хліб – всьому голова»

Деканат факультету агрономії щиро вдячний викладачам, студентам та співробітникам за надані роботи та бажає усім щедрих врожаїв, Божого благословення, щастя та злагоди в кожну домівку.

Олена Черно,

заступник декана з виховної роботи факультету агрономії