08.06.2015 5011

«Хлібодари» Уманського НУС приймали гостей із столиці

Пісенна епопея народного самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Хлібодари» Уманського НУС продовжилася зйомками режисерської групи телепередачі «Фольк-music» Першого національного каналу з її ведучою, народною артисткою України Оксаною Пекун 4 червня на території студмістечка навчального закладу.

«Хлібодари» Уманського НУС приймали гостей із столиці

Учасники творчого колективу познайомили гостей зі своїм студентським життям: на заняттях у навчальних аудиторіях, у гуртожитку, на репетиціях з художнім керівником Світланою Бердніковою та під час відпочинку.

Оператори і телеведуча проекту були приємно вражені вихованням та культурою поведінки студентів Уманського НУС.

Під час діалогу з помічником ректора з виховної роботи Петром Паєвським режисерська група висловила захоплення від виконання Гімну України під час зйомок у Києві, відзначивши високий рівень професіоналізму та виконавської майстерності  учасників самодіяльного колективу.

Під час урочистостей до Дня Незалежності Україна почує державний Гімн  у виконанні саме народного самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Хлібодари» Уманського НУС!

Телепередача про єдиний студентський колектив Черкащини транслюватиметься у вересні, а потім – знову зйомки, запрошення на які «Хлібодари» отримали, щоб привітати українських глядачів з новорічними та різдвяними святами.

Режисерська група дякувала за теплий прийом та гостинність господарів одного з найкращих аграрних вишів України, повізши до столиці споминок про щирість уманчан.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів