«Хлібодари» віншували волонтерів «Волонтерської премії Євромайдан SOS 2018»
В Уманському національному університеті садівництва завжди з повагою ставляться та всіляко підтримують людей, які серцем відчувають біль інших людей і всією душею вболівають за свою країну – волонтерів. Тож коли до керівників народного самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Хлібодари» надійшла пропозиція 30 листопада в Українському домі привітати «звичайних людей, які роблять надзвичайні речі» на ювілейній церемонії нагородження, і художні керівники, і творче студентство з радістю її прийняли.
Народний самодіяльний ансамбль пісні і танцю «Хлібодари» Уманського НУС, відомий не тільки на теренах Черкащини й інших регіонів країни, а й за кордоном, щиро та натхненно вітав Учасників п’ятої ювілейної церемонії нагородження волонтерів – «Волонтерська премія Євромайдан SOS 2018» – своїми пісенними композиціями.
Члени журі конкурсу, також небайдужі до волонтерства люди, обирали найбільш надихаючі історії з-понад сотні заявок та визначали лауреатів премії.
У цей день 138 волонтерів з усіх областей України отримали нагороду – орден «Патріот України». Серед них – і уманські волонтери, які впродовж кількох років війни надають допомогу військовим.
Даний захід для нашого студентства зіграв велику роль у патріотичному вихованні, адже такі моменти залишаються на все життя. Молодь має знати і шанувати героїв сьогодення.
Учасники ансамблю пісні і танцю «Хлібодари» вдячні керівництву університету за можливість віч-на-віч зустрітись з прекрасними, добрими людьми, героями нашого часу.
Світлана Берднікова, художній керівник народного самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Хлібодари
Фотогалерея
![«Хлібодари» віншували волонтерів «Волонтерської премії Євромайдан SOS 2018»](assets/cache/images/2018/News/yevromajdan-sos-2018/47250080_1359065700901102_8619594970426245120_n-250x180-483.jpeg)
![«Хлібодари» віншували волонтерів «Волонтерської премії Євромайдан SOS 2018»](assets/cache/images/2018/News/yevromajdan-sos-2018/47267803_1359068774234128_722301516504891392_n-250x180-483.jpeg)
![«Хлібодари» віншували волонтерів «Волонтерської премії Євромайдан SOS 2018»](assets/cache/images/2018/News/yevromajdan-sos-2018/47268874_1359067870900885_8221036097145143296_n-250x180-483.jpeg)
![«Хлібодари» віншували волонтерів «Волонтерської премії Євромайдан SOS 2018»](assets/cache/images/2018/News/yevromajdan-sos-2018/khlibodari-250x180-483.jpeg)
![«Хлібодари» віншували волонтерів «Волонтерської премії Євромайдан SOS 2018»](assets/cache/images/2018/News/yevromajdan-sos-2018/marichka-250x180-483.jpeg)
![«Хлібодари» віншували волонтерів «Волонтерської премії Євромайдан SOS 2018»](assets/cache/images/2018/News/yevromajdan-sos-2018/pidgotovka-250x180-483.jpeg)
![«Хлібодари» віншували волонтерів «Волонтерської премії Євромайдан SOS 2018»](assets/cache/images/2018/News/yevromajdan-sos-2018/Podyaka-yevromajdan-250x180-d34.jpeg)
![«Хлібодари» віншували волонтерів «Волонтерської премії Євромайдан SOS 2018»](assets/cache/images/2018/News/yevromajdan-sos-2018/podyaka-250x180-483.jpeg)
![«Хлібодари» віншували волонтерів «Волонтерської премії Євромайдан SOS 2018»](assets/cache/images/2018/News/yevromajdan-sos-2018/volont_1_tekst-250x180-483.jpeg)
![«Хлібодари» віншували волонтерів «Волонтерської премії Євромайдан SOS 2018»](assets/cache/images/2018/News/yevromajdan-sos-2018/volont_iz-250x180-483.jpeg)
![«Хлібодари» віншували волонтерів «Волонтерської премії Євромайдан SOS 2018»](assets/cache/images/2018/News/yevromajdan-sos-2018/volont_tekst-250x180-483.jpeg)