31.03.2014 4864

Хочеш зробити світ кращим – почни з себе!

Весна – пора відродження. І починається воно з вдосконалення самих себе та поліпшення світу довкола. Традиційно чи символічно, але початком такого відновлення є заходи з прибирання та покращення території, яку ми бачимо кожен день.

Відповідно до розпорядження ректора «Про проведення робіт з благоустрою на території Уманського НУС», в Уманському національному університеті садівництва розпочато місячник «Чисте довкілля».

Викладачі кафедри фінансів і кредиту та студенти спеціальності «Фінанси і кредит» активно долучилися до покращення благоустрою території, прилеглої до кафедри. Вони облагородили й оновили існуючі насадження, звільнили землю від залишків бруду після зими.

Хочеш зробити світ кращим – почни з себе!

Віримо, що лише разом ми зможемо покращити довколишній світ. І ми починаємо з себе!

Кафедра фінансів і кредиту Уманського НУС