Хто шукає – той знаходить; хто прагне – той досягає
Вже понад 40 років в Уманському національному університеті садівництва здійснюється підготовка фахівців економічного профілю. За цей час тисячі випускників факультету економіки і підприємництва стали досвідченими, висококваліфікованими професіоналами, які знайшли своє покликання у цікавій і непересічній роботі та зайняли гідні позиції в усіх галузях економіки України, а також близького й далекого зарубіжжя.
Нині факультет здійснює підготовку за освітніми рівнями «бакалавр» і «магістр» за такими спеціальностями:
- Маркетинг;
- Економіка;
- Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
- Фінанси, банківська справа та страхування.
Підготовка бакалаврів здійснюється також за спеціальностями:
- Управління персоналом та економіка праці;
![Хто шукає – той знаходить; хто прагне – той досягає](assets/cache/images/2018/News/economics/DSC_2105-600x-319.jpeg)
![Хто шукає – той знаходить; хто прагне – той досягає](assets/cache/images/2018/News/economics/DSC_2131-600x-3b8.jpeg)
Усі спеціальності цікаві та своєрідні, орієнтовані на впевнених, ерудованих і самодостатніх особистостей. Так, «Облік і оподаткування» обирають ті, хто впевнено відчуває себе поміж цифр і строгих математичних законів. «Маркетинг» підходить креативним, творчим індивідуальностям. «Економіка» – серйозна спеціальність для глибоко освічених абітурієнтів. «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» – вибір ініціативних людей, яким притаманна бізнесова орієнтація. Фах «Фінанси, банківська справа та страхування» є прерогативою впевнених у собі, мислячих на перспективу стратегів. «Управління персоналом та економіку праці» обирають комунікабельні, соціально креативні люди з лідерськими здібностями. А тих, хто цікавиться інформаційними технологіями та програмуванням, привабить спеціальність «Комп’ютерні науки».
Основою успіху колективу факультету у підготовці фахівців є готовність і вміння слідкувати за змінами у всіх сферах економічного життя країни та ґрунтовне і креативне втілення їх на практиці. Навчальний процес на факультеті економіки і підприємництва забезпечують досвідчені фахівці, кандидати та доктори економічних наук, кожен з яких є професіоналом своєї справи. Тому до послуг студентів – цікаві та змістовні лекції, пізнавальні практичні заняття, практична підготовка в державних установах і на кращих підприємствах усіх галузей економіки.
![Хто шукає – той знаходить; хто прагне – той досягає](assets/cache/images/2018/News/economics/DSC_2153-600x-800.jpeg)
![Хто шукає – той знаходить; хто прагне – той досягає](assets/cache/images/2018/News/economics/DSC_2160-600x-a24.jpeg)
![Хто шукає – той знаходить; хто прагне – той досягає](assets/cache/images/2018/News/economics/DSC_2146-600x-7fd.jpeg)
Яскравим і колоритним є й позааудиторне студентське життя. Розвиток і вдосконалення творчих і спортивних можливостей, відкриття нових талантів, пошук себе у лабіринтах науки – всі ініціативи молоді підтримує науково-педагогічний колектив факультету.
![Хто шукає – той знаходить; хто прагне – той досягає](assets/cache/images/2018/News/economics/IMG_7921-600x-ffd.jpeg)
![Хто шукає – той знаходить; хто прагне – той досягає](assets/cache/images/2018/News/economics/DSC_2073-600x-db8.jpeg)
![Хто шукає – той знаходить; хто прагне – той досягає](assets/cache/images/2018/News/economics/IMG_7799-600x-b97.jpeg)
«Хто шукає – той знаходить; хто прагне – той досягає» – такий девіз всіх, хто має відношення до факультету економіки і підприємництва. А ще тут впевнені, що істину знаходять лише у відкритому та відвертому діалозі, тож кожен студент завжди може отримати компетентну, професійну та дружню пораду від викладача.
Фотогалерея
![Хто шукає – той знаходить; хто прагне – той досягає](assets/cache/images/2018/News/economics/DSC_1293-250x180-8b4.jpeg)
![Хто шукає – той знаходить; хто прагне – той досягає](assets/cache/images/2018/News/economics/DSC_2131-250x180-f6c.jpeg)
![Хто шукає – той знаходить; хто прагне – той досягає](assets/cache/images/2018/News/economics/IMG_7921-250x180-4c4.jpeg)
![Хто шукає – той знаходить; хто прагне – той досягає](assets/cache/images/2018/News/economics/DSC_2073-250x180-a3c.jpeg)
![Хто шукає – той знаходить; хто прагне – той досягає](assets/cache/images/2018/News/economics/DSC_2105-250x180-a3d.jpeg)
![Хто шукає – той знаходить; хто прагне – той досягає](assets/cache/images/2018/News/economics/DSC_2146-250x180-99a.jpeg)
![Хто шукає – той знаходить; хто прагне – той досягає](assets/cache/images/2018/News/economics/DSC_2153-250x180-201.jpeg)
![Хто шукає – той знаходить; хто прагне – той досягає](assets/cache/images/2018/News/economics/DSC_2160-250x180-13b.jpeg)
![Хто шукає – той знаходить; хто прагне – той досягає](assets/cache/images/2018/News/economics/IMG_7799-250x180-b17.jpeg)