19.08.2022 4403

Яблучний Спас – час здійснення мрій

19 серпня християни відзначають свято Преображення Господата Спаса нашого Ісуса Христа, або як в народі кажуть – Яблучний Спас.У цей день прийнято освячувати й опісля їсти плоди яблук – символічного плоду з Едемського саду.

Уманський національний університет садівництва шанує й оберігає традиції – як власні, так і загальнонаціональні. Тож саме на свято Яблучного Спаса в університеті неодмінно починається збір ранніх сортів яблук. Запашні, напоєні вдосталь літнім сонцем, вони приваблюють своїми червоними боками та спокушають неповторним ароматом. А який смак! Медовий, густо розбавлений ароматним соком, з відтінками теплої української ночі... За повір’ями, якщо на свято з'їсти яблуко та загадати бажання, то воно неодмінно здійсниться. І ми всі в Уманському національному університеті садівництва впевнені, що зараз українці мають одне-єдине загальне бажання – повна й безапеляційна Перемога над ворогом! А тому кожен просто зобов’язаний поласувати яблуками заради втілення спільної мрії!

Зі святом, шановні українці! Хай Яблучний Спас принесе нам здійснення найзаповітнішої мрії!

Рада студентського самоврядування