08.09.2015 4725

Як студенти спостерігали за жениханням Голохвастова

Життя – театр, а люди в нім – актори. Так колись сказав класик. В уяві багатьох це барвисте дійство, декорації, оксамитова завіса і, звичайно, герої. Різні – добрі та лихі, позитивні і негативні, відверті та нещирі. А ще театр – це любов на все життя. І саме ця любов, за суспільною думкою, що склалася впродовж тисячоліть, свідчить про витончений смак і високий інтелектуальний розвиток особистості.

7 вересня студенти факультету економіки і підприємництва Уманського НУС мали можливість переглянути один з безперечних лідерів серед комедійних бестселерів українського драматурга Михайла Старицького – п’єсу «За двома зайцями» у постановці Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького.

Як студенти спостерігали за жениханням Голохвастова

Комедійна історія про веселого авантюриста, який шукав вихід зі скрутного становища шляхом «вполювання» багатої нареченої, перетворена на сучасну музичну виставу з яскравими костюмами, декораціями та персонажами. Живий звук, стилізовані декорації, які створюють атмосферу київського Подолу, блискуча гра акторів спонукали до отримання глядачами справжнього естетичного задоволення.

Головних героїв вистави грали заслужені артисти України Ірина Дейнекіна (Явдокія Пилипівна), Валентина Литвиненко (Секлета), а також Дмитро Політаєв (Прокіп Свиридович), Інна Дорошенко (Проня), Дар'я Завгородня (Галя), Ілля Литвиненко (Степан), Євген Скрипник (С.П. Голохвостий), Олена Мінакова (Настя), Наталка Полякова (Наталка), Надія Мартовська (Химка), Тамара Лаптєва (Устя), Людмила Короленко (Марта), Оксана Заславська (Меронія), Антон Адаменко (1-й Бас), Валерій Ланецький (2-й Бас), Ігор Кодема (Йоська), Данило Кощеєв (Жандарм).

Як студенти спостерігали за жениханням Голохвастова

Студентів вразила не лише талановита гра акторів, а й неповторний супровід театрального оркестру, що милував слух грою народних інструментів та сучасною обробкою українських народних пісень.

Приємно, що виявили бажання відвідати виставу більшість студентів факультету економіки і підприємництва, які залишись задоволені заходом та запропонували продовжити дану традицію і надалі.

Світлана Власюк, заступник декана з виховної роботи