Ярмаркуємо, розважаємо, Перемогу наближаємо
Повномасштабна війна в Україні принесла вдосталь випробувань: загибель близьких і друзів, втрата домівок, вимушена міграція, розлука – усе це торкнулося і колективу Уманського національного університету садівництва, похитнувши звичний ритм життя. З перших днів початку війни громада університету непохитно перетворює злість на ворога у благодійність. Таким чином величезна університетська родина обрала найефективніший для спільноти спосіб опанувати «цунамі» злості – скерувати енергію у корисну активність.
Тож, аби підтримувати колектив у тонусі допомоги нашим захисникам і захисницям, в Уманському НУС, за підтримки ректора Олени НЕПОЧАТЕНКО, пройшов благодійний ярмарок «Разом до перемоги», зініційований студентсько-викладацьким колективом інженерно-технологічного факультету.
Декан інженерно-технологічного факультету Олександр ПУШКА, відкривши благодійний захід, зауважив про важливості активної участі загалу у такого роду благочинностях. А Андрій ЧЕРНЕГА, завідувач кафедри харчових технологій, привітавши присутніх, подякував за участь й активність молоді та колегам, зазначивши, що «…нині ми маємо чергову можливість долучитися до скорішого миру в країні».
Долучилися до благодійності і стейкхолдери факультету – Віталій КИСІЛЬ, комерційний директор ТОВ «Умань Хліб Трейд», і Андрій КИСІЛЬ, директор ТОВ «УманьМіськБуд» і колектив Укрвинпрому й Українського інституту вина.
Проявили яскраву творчість і високу майстерність вихованці Центр культури та виховання студентів УНУС, які патріотичним виконанням сучасних українських композицій створювали позитивно-динамічний настрій заходу.
До купівельної уваги аудиторії ярмарку пропонувалися смаколики на всі смаки: доречними були і канапки з свіжим салом, і квашені огірки в імпровізованій бочці з гарбуза, не лишила байдужим жодного прихильника українських страв різноманітна випічка. Загалом колектив університету мав нагоду перевести подих від старанної праці та на повну насолодитися смаколиками і художнім музичним супроводом.
Величезна згуртована українська родина неодмінно подолає окупантські наміри, адже ми вже довели, що готові захищати рідні оселі не просто зброєю – ми змінюємося, об’єднуємося, навчаємося, стаємо кращими версіями самих себе. І при цьому – проявляємо одночасно мужність і взаємоповагу один до одного, використовуємо злість собі у користь на благо рідних, близьких, країни, миру. Ми всі – генератори світлого, мирного, успішного майбутнього країни!
Фотогалерея
![Ярмаркуємо, розважаємо, Перемогу наближаємо](assets/cache/images/2023/news/dsc_0313-250x180-dbc.jpeg)
![Ярмаркуємо, розважаємо, Перемогу наближаємо](assets/cache/images/2023/news/dsc_0296-250x180-c52.jpeg)
![Ярмаркуємо, розважаємо, Перемогу наближаємо](assets/cache/images/2023/news/dsc_0280-250x180-c52.jpeg)
![Ярмаркуємо, розважаємо, Перемогу наближаємо](assets/cache/images/2023/news/dsc_0268-250x180-c52.jpeg)
![Ярмаркуємо, розважаємо, Перемогу наближаємо](assets/cache/images/2023/news/dsc_0286-250x180-c52.jpeg)
![Ярмаркуємо, розважаємо, Перемогу наближаємо](assets/cache/images/2023/news/dsc_0306-250x180-c52.jpeg)
![Ярмаркуємо, розважаємо, Перемогу наближаємо](assets/cache/images/2023/news/dsc_0242-250x180-59d.jpeg)
![Ярмаркуємо, розважаємо, Перемогу наближаємо](assets/cache/images/2023/news/dsc_0244-250x180-59d.jpeg)
![Ярмаркуємо, розважаємо, Перемогу наближаємо](assets/cache/images/2023/news/dsc_0247-250x180-59d.jpeg)
![Ярмаркуємо, розважаємо, Перемогу наближаємо](assets/cache/images/2023/news/dsc_0251-250x180-59d.jpeg)
![Ярмаркуємо, розважаємо, Перемогу наближаємо](assets/cache/images/2023/news/dsc_0252-250x180-59d.jpeg)
![Ярмаркуємо, розважаємо, Перемогу наближаємо](assets/cache/images/2023/news/dsc_0221-250x180-087.jpeg)
![Ярмаркуємо, розважаємо, Перемогу наближаємо](assets/cache/images/2023/news/dsc_0235%281%29-250x180-087.jpeg)