Ярмарок вакансій – дієва допомога у працевлаштуванні молодих фахівців
Безліч корисних знайомств і контактних даних, що дають поштовх до активного професійного розвитку, цікаві бесіди та, звісно ж, омріяна робота в кращих компаніях України – весь цей інформаційний шквал сприймали нині студенти-старшокурсники та випускники Уманського національного університету садівництва під час традиційного Ярмарку вакансій.
![Ярмарок вакансій – дієва допомога у працевлаштуванні молодих фахівців](assets/cache/images/2020/news/yarmarok/dsc_1173-600x-fd3.jpeg)
![Ярмарок вакансій – дієва допомога у працевлаштуванні молодих фахівців](assets/cache/images/2020/news/yarmarok/dsc_1180-600x-fd3.jpeg)
![Ярмарок вакансій – дієва допомога у працевлаштуванні молодих фахівців](assets/cache/images/2020/news/yarmarok/dsc_1190-600x-067.jpeg)
Модератором зустрічі виступила завідувач підготовчого відділення, кандидат економічних наук, доцент Інна Чернега.
Нагодою залучити до професії кращих молодих фахівців цього разу скористалися: ТОВ «Сільськогосподарське підприємство «Нібулон», яке представляла заступник начальника відділу з підбору персоналу Ірина Савенко; ТОВ «Кернел-Трейд» з яскравим представником Оленою Бардзік, фахівцем з підбору персоналу; Уманський тепличний комбінат, який представляв Ярослав Середа – заступник директора з управління персоналом; Олександр Тополь, випускник нашого університету, а нині – агроном з захисту рослин, який повідав студентству про переваги роботи в ТОВ «УманьАгроТех»; ТОВ TIMAC AGRO в особі Марти Марків, менеджера з персоналу, пропонувало агрономам, садівникам, біологам, спеціалістам з захисту та карантину рослин, а також агроінженерам спробувати себе у сфері підвищення сільськогосподарських показників екологічно чистим способом; ТОВ «Вінницька птахофабрика» з представником Мирославою Грінченко, фахівцем з підбору персоналу радили зацікавитися виробництвом комбікормів і галуззю птахівництва та переробки і виробництва м'ясної продукції. А ще серед гостей заходу відзначилася Уманська філія Черкаського обласного центру зайнятості на чолі з Василем Скрипником, які завжди на варті працевлаштування й охоче надають інформацію щодо актуальних вакансій.
![Ярмарок вакансій – дієва допомога у працевлаштуванні молодих фахівців](assets/cache/images/2020/news/yarmarok/dsc_1212-600x-974.jpeg)
![Ярмарок вакансій – дієва допомога у працевлаштуванні молодих фахівців](assets/cache/images/2020/news/yarmarok/dsc_1225-600x-29c.jpeg)
![Ярмарок вакансій – дієва допомога у працевлаштуванні молодих фахівців](assets/cache/images/2020/news/yarmarok/dsc_1227-600x-29c.jpeg)
![Ярмарок вакансій – дієва допомога у працевлаштуванні молодих фахівців](assets/cache/images/2020/news/yarmarok/dsc_1285-600x-094.jpeg)
Омріяна робота в найкращих і найпрестижніших компаніях України вже чекає на молодих фахівців – випускників Уманського НУС! І все що потрібно зробити – це зайти на сайт компанії, заповнити анкету й отримати запрошення на співбесіду. Тож не баріться, йдіть до своєї мрії вже зараз!
Пресцентр Уманського НУС
Фотогалерея
![Ярмарок вакансій – дієва допомога у працевлаштуванні молодих фахівців](assets/cache/images/2020/news/yarmarok/dsc_1166-250x180-68d.jpeg)
![Ярмарок вакансій – дієва допомога у працевлаштуванні молодих фахівців](assets/cache/images/2020/news/yarmarok/dsc_1168-250x180-6f2.jpeg)
![Ярмарок вакансій – дієва допомога у працевлаштуванні молодих фахівців](assets/cache/images/2020/news/yarmarok/dsc_1173-250x180-aed.jpeg)
![Ярмарок вакансій – дієва допомога у працевлаштуванні молодих фахівців](assets/cache/images/2020/news/yarmarok/dsc_1180-250x180-aed.jpeg)
![Ярмарок вакансій – дієва допомога у працевлаштуванні молодих фахівців](assets/cache/images/2020/news/yarmarok/dsc_1190-250x180-c3c.jpeg)
![Ярмарок вакансій – дієва допомога у працевлаштуванні молодих фахівців](assets/cache/images/2020/news/yarmarok/dsc_1193-250x180-c70.jpeg)
![Ярмарок вакансій – дієва допомога у працевлаштуванні молодих фахівців](assets/cache/images/2020/news/yarmarok/dsc_1199-250x180-c70.jpeg)
![Ярмарок вакансій – дієва допомога у працевлаштуванні молодих фахівців](assets/cache/images/2020/news/yarmarok/dsc_1212-250x180-163.jpeg)
![Ярмарок вакансій – дієва допомога у працевлаштуванні молодих фахівців](assets/cache/images/2020/news/yarmarok/dsc_1225-250x180-90b.jpeg)
![Ярмарок вакансій – дієва допомога у працевлаштуванні молодих фахівців](assets/cache/images/2020/news/yarmarok/dsc_1227-250x180-90b.jpeg)
![Ярмарок вакансій – дієва допомога у працевлаштуванні молодих фахівців](assets/cache/images/2020/news/yarmarok/dsc_1276-250x180-091.jpeg)
![Ярмарок вакансій – дієва допомога у працевлаштуванні молодих фахівців](assets/cache/images/2020/news/yarmarok/dsc_1281-250x180-3e0.jpeg)
![Ярмарок вакансій – дієва допомога у працевлаштуванні молодих фахівців](assets/cache/images/2020/news/yarmarok/dsc_1285-250x180-ff4.jpeg)