27.10.2014 4858

Яскраве життя очима студентів Уманського НУС

Цьогорічна золота осінь подарувала студентам Уманського національного університету садівництва не лише гарну погоду, а й неперевершену, сповнену позитивних емоцій подорож цікавими місцями нашої України.

Насичений маршрут пролягав через місто Вінниця, де мандрівники милувалися неперевершеними фонтанами, благодатні святі землі Західної України (тут подорожуючі поринули під Святий покров Свято-Успенської Почаївської Лаври), місто-легенду, місто-романтизм, місто-кохання Львів і величну могутність замків Золотої підкови Львівщини.

Студентські роки – це завжди сповнений подій, насичений емоціями час. А подорожі – чудова можливість оздобити його новими враженнями, знайти нових вірних друзів і долучитися до частинки історії рідної землі.

Леся Барабаш, к.е.н., викладач кафедри фінансів і кредиту