25.06.2013 4873

Європейський вибір України реалізують менеджери зовнішньоекономічної діяльності

17 та 18 червня 2013 р. пройшли захисти дипломних проектів освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст» на кафедрі менеджменту зовнішньоекономічної діяльності. Протягом двох днів були заслухані проекти 16 спеціалістів випускників спеціальності «Менеджмент ЗЕД».

В дипломних роботах були досліджені підприємства різних галузей народного господарства України: промисловості, сільського господарства, лісового господарства, будівництва, машинобудування, матеріально-технічного постачання і збуту та інші.

Протягом 5 років студенти вивчали спеціалізовані дисципліни: менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, міжнародні кредитно-розрахункові та валютні операції, стратегічний менеджмент, міжнародну економіку, міжнародний маркетинг, міжнародний менеджмент, корпоративне управління, митну справу, міжнародний фінансовий менеджмент та інші.

Європейський вибір України реалізують менеджери зовнішньоекономічної діяльності

Студенти у дипломних роботах змогли застосувати набуті знання та на прикладі досліджуваних підприємств провести діагностику, експертизу, розробити стратегії зовнішньоекономічної діяльності підприємства; запропонувати методи управління міжнародними проектами, розробити логістичне забезпечення; охарактеризувати супровід міжнародних перевезень, поставок та морського фрахту; описати митне оформлення товарів та інше.

Поглиблене вивчення іноземних мов, яке запроваджене саме на цій спеціальності, дозволило студентам випускникам провести захист дипломних проектів іноземною мовою.

Висококваліфіковані фахівці, члени державної-екзаменаційної комісії, вільно володіючи іноземними мовами провели конструктивний діалог з піднятих питань у проектних дослідженнях вихованців кафедри.

Студенти спеціальності менеджмент зовнішньоекономічної діяльності протягом навчання проходять стажування за кордоном, тому вільно володіють іноземними мовами, що дозволяє їм з легкістю проходити співбесіди у провідних вітчизняних та іноземних компаніях.

Європейський вибір України реалізують менеджери зовнішньоекономічної діяльності

Інтеграція України до Європейського союзу та вступ у Світову організацію торгівлі надає нових можливостей українським підприємствам для розвитку експорту та імпорту товарів, послуг та технологій. Це потребує підготовки фахівців, які обізнані з питань митного оформлення товарів, здійснення валютних розрахунків, пошуку іноземних партнерів та іноземних інвестицій, створення мережі закордонних філій та представництв, дослідження іноземного ринку.

Європейський вибір України реалізують менеджери зовнішньоекономічної діяльності.

к.е.н., доцент кафедри менеджменту ЗЕД Тимчук С.В.