24.10.2013 4839

Європейський вибір України реалізують менеджери зовнішньоекономічної діяльності

21-22 жовтня 2013 р. відбувся успішний захист дипломних робіт студентами заочної форми навчання факультету менеджменту, спеціальності менеджмент зовнішньоекономічної діяльності. Протягом двох днів були заслухано 22 дослідження вже повністю сформованих спеціалістів.

Тематика дипломних робіт була досить різноманітною та не обмежувалася лише агропромисловими підприємствами. Студенти аналізували різні галузі народного господарства України: промисловість, сільське господарство, лісове господарство, матеріально-технічне постачання та інше.

Європейський вибір України реалізують менеджери зовнішньоекономічної діяльності

За період навчання спеціалісти вивчали різні дисципліни відповідно до свого профілю: менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, міжнародні кредитно-розрахункові та валютні операції, стратегічний менеджмент, міжнародну економіку, міжнародний маркетинг, міжнародний менеджмент, корпоративне управління, митну справу, міжнародний фінансовий менеджмент та інші, що дозволило їм використати в роботах різні методи економічних досліджень, провести глибокий аналіз відповідного підприємства та запропонувати шляхи подальшого його розвитку, розробити стратегії зовнішньоекономічної діяльності, вдосконалити методи управління міжнародними проектами.

Позаду залишилися веселі студентські дні, а попереду лише випуск. Тож бажаємо випускникам реалізувати себе в обраній професії, досягнути вершин професійної майстерності та кар’єрного росту.

секретар ДЕК, ст. викладач кафедри менеджменту ЗЕД

Ю.Л. Зборовська