05.10.2015 6935

З днем народження, рідне місто!

Першої суботи жовтня всі уманчани святкують День міста Умань, яке стало для кожного жителя рідним,тому що хтось тут народився, хтось провів студентські роки, зустрів свою половинку і створив сім’ю, а комусь просто запам’яталося чарівною «Софіївкою».

Традиційно всі навчальні заклади, підприємства та організації беруть участь у святковій ході, яка відбувається на центральній вулиці.

Уманський національний університет садівництва також взяв участь в урочистостях, присвячених дню народженню рідного міста; колона на чолі з керівництвом навчального закладу стала окрасою загальноміського свята.

З днем народження, рідне місто!

Кожен факультет, попереду якого йшли декани та їх заступники, мав свою атрибутику та речівку. Яскравістю та різнобарвністю костюмів відрізнялися колони спортсменів та творчих колективів університету.

З днем народження, рідне місто!

У цей день на жителів та гостей міста чекали різноманітні заходи: працювали виставки декоративно-прикладного мистецтва, міст-побратимів, проводилися благодійні акції та майстер-класи, охочі могли відвідати містечко розваг та вулицю краси. Багатством та різноманітністю виробів вражало містечко майстрів; гурмани хмільного напою мали можливість побувати на фестивалі пива.

До уваги учасників свята був представлений концерт творчих колективів міста, в якому взяли участь і вихованці народного самодіяльного ансамблю танцю «Нивка» та хореографічної студії «Уманська перлинка» Центру культури і виховання студентів Уманського НУС.

Надія Зубова, редактор РВВ

Фото Олега Черноусько