З Україною в серці творимо дива!
У такий нелегкий для України час, коли тривають воєнні дії на сході, всі свідомі українці беруть активну участь у проекті «З Україною в серці творимо дива». За умовами проекту вихованці дитячих садочків, учні загальноосвітніх шкіл, студенти вищих навчальних закладів і просто небайдужі громадяни своїми руками виготовляють обереги, які згодом будуть відправлені воїнам в зону АТО.
30 листопада в Уманському національному університеті садівництва відбувся майстер - клас з виготовлення оберегів - «Ангеликів» – рукотворних ляльок-мотанок.
Майстер - клас проводила лялькарка Ольга Собкович. Організатором даного заходу в Уманському НУС стали заступники деканів з виховної роботи факультетів економіки і підприємництва Світлана Власюк і менеджменту Лілія Кустріч, а участь у ньому взяли студенти факультетів менеджменту та економіки і підприємництва. Також до проекту долучились активісти волонтерського штабу «Разом».
Не завжди та не все можна купити за гроші. А бійці стверджують, що саме завдяки таким оберегам і дитячим малюнкам вони відчувають підтримку кожного з нас. Тож кожен може зробити свій посильний внесок у загальнонаціональну боротьбу і підтримати воїнів на сході України – не лише матеріально, а й, насамперед, морально, душею і серцем. Творимо дива разом!
Фотогалерея
![З Україною в серці творимо дива!](assets/cache/images/2015/management/lyalki-motanki/IMG_6127-250x180-89e.jpeg)
![З Україною в серці творимо дива!](assets/cache/images/2015/management/lyalki-motanki/IMG_6136-250x180-89e.jpeg)
![З Україною в серці творимо дива!](assets/cache/images/2015/management/lyalki-motanki/IMG_6138-250x180-89e.jpeg)
![З Україною в серці творимо дива!](assets/cache/images/2015/management/lyalki-motanki/IMG_6140-250x180-7f2.jpeg)
![З Україною в серці творимо дива!](assets/cache/images/2015/management/lyalki-motanki/IMG_6143-250x180-7f2.jpeg)
![З Україною в серці творимо дива!](assets/cache/images/2015/management/lyalki-motanki/IMG_6147-250x180-7f2.jpeg)
![З Україною в серці творимо дива!](assets/cache/images/2015/management/lyalki-motanki/IMG_6153-250x180-7f2.jpeg)
![З Україною в серці творимо дива!](assets/cache/images/2015/management/lyalki-motanki/IMG_6156-250x180-657.jpeg)
![З Україною в серці творимо дива!](assets/cache/images/2015/management/lyalki-motanki/IMG_6158-250x180-657.jpeg)
![З Україною в серці творимо дива!](assets/cache/images/2015/management/lyalki-motanki/IMG_6160-250x180-657.jpeg)
![З Україною в серці творимо дива!](assets/cache/images/2015/management/lyalki-motanki/IMG_6161-250x180-0e7.jpeg)
![З Україною в серці творимо дива!](assets/cache/images/2015/management/lyalki-motanki/IMG_6173-250x180-0e7.jpeg)
![З Україною в серці творимо дива!](assets/cache/images/2015/management/lyalki-motanki/IMG_6174-250x180-e45.jpeg)
![З Україною в серці творимо дива!](assets/cache/images/2015/management/lyalki-motanki/IMG_6176-250x180-e45.jpeg)
![З Україною в серці творимо дива!](assets/cache/images/2015/management/lyalki-motanki/IMG_6178-250x180-e45.jpeg)
![З Україною в серці творимо дива!](assets/cache/images/2015/management/lyalki-motanki/IMG_6179-250x180-e45.jpeg)
![З Україною в серці творимо дива!](assets/cache/images/2015/management/lyalki-motanki/IMG_6180-250x180-e45.jpeg)