15.09.2015 4396

Загальна виховна година на кафедрі фінансів і кредиту

15 вересня кафедрою фінансів і кредиту Уманського НУС було проведено загальну виховну годину для студентів 1–5 курсів спеціальності «Фінанси і кредит». Захід був спрямований на набуття студентами сучасного досвіду успадкування духовних надбань українського народу.

Метою виховної години стало поглиблення знань студентів про незалежну Україну, її державні символи та етапи становлення українським народом самостійності.

Перед студентами виступали куратори академічних груп та завідувач кафедри фінансів і кредиту к.е.н., доцент Богдан Гузар. Виступи були спрямовані на логічне мислення студентів, вміння порівнювати, аналізувати, узагальнювати і критично оцінювати історичні факти, робити висновки, відстоювати власну позицію; виховувати почуття патріотизму та національної гідності, любов до рідного краю, розуміння своєї причетності до подій, що відбуваються в Україні.

Загальна виховна година на кафедрі фінансів і кредиту

Крім отриманих пізнавальних фактів, у ході дружньої дискусії, відбулося невимушене знайомство студентів-фінансистів різних курсів.