21.10.2014 5028

Відбулися захисти дипломних робіт студентів заочної форми навчання спеціальності 7.03050401 «Економіка підприємства»

Протягом 15-17 жовтня 2014 року відбулись захисти дипломних робіт студентів 7 курсу факультету економіки і підприємництва заочної форми навчання спеціальності 7.03050401 "Економіка підприємства".

Головою Державної екзаменаційної комісії в Уманському національному університеті садівництва зі спеціальності 7.03050401 “Економіка підприємства” був завідувач кафедри статистики та економічного аналізу Національного університету біоресурсів та природокористування України, д.е.н., професор Савчук В.К. Членами Державної екзаменаційної комісії призначені заступник голови ДЕК, декан факультету економіки і підприємництва, д.е.н., професор Нестерчук Ю.О., к.е.н., доценти кафедри економіки Коротєєв М.А., Ткачук С.П., Пархоменко Л.А. Секретарем ДЕК − доцент кафедри економіки Тернавська І.Б.

До захисту дипломних робіт було допущено 27 студентів заочної форми навчання спеціальності 7.03050401 "Економіка підприємства", які успішно виконали навчальний план.

Представлені до захисту дипломні роботи були присвячені вивченню актуальних питань підвищення ефективності виробництва, організації функціонування підприємств, покращення їх фінансово-господарської діяльності, розвитку економіки країни.

Результати захисту дипломних робіт

Показники

Значення

показників

Структура,

Рік випуску

100,0

Оцінка:

- відмінно

18,5

- добре

77,8

- задовільно

3,7

Середній бал захисту дипломних робіт

4,15

Високий рівень захисту дипломних робіт показали студенти: Баралієв Ельдар Сінаверович, Бірець Олена Миколаївна, Головаченко Галина Леонідівна, Гордіюк Іван Сергійович, Мамедова Заряна Ельчінівна. Диплом з відзнакою отримала  Мамедова Заряна Ельчінівна.

Рішенням Державної екзаменаційної комісії кваліфікація спеціаліста з економіки підприємства присвоєна 27 студентам-випускникам.

Результати роботи ДЕК показали, що професорсько-викладацький склад Уманського національного університету садівництва готує висококваліфікованих спеціалістів з економіки підприємства, які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навичками з присвоєної кваліфікації.

Секретар Державної екзаменаційної комісії,

доцент кафедри економіки Тернавська І.Б.