18.11.2014 4936

Закріплення знань на практиці – запорука успіху

Практична підготовка студентів Уманського національного університету садівництва покликана закріпити знання, отримані ними при вивченні теоретичного курсу.

Студенти з напряму підготовки «Геодезія, картографія та землеустрій» під час аудиторних занять вивчили будову приладів для геометричного нівелювання, ознайомилися з порядком роботи на станції при визначенні перевищень, навчилися приводити прилад у робоче положення, визначати відліки по нівелірній рейці.

І от настав час перевірити здобуті знання на практиці. Отримавши необхідні інструменти та закріпивши кілочками дві точки на місцевості, студенти поділилися на ланки по три особи у кожній. Встановили на триноги нівеліри, розклали рейки і приступили до роботи. Визначивши перевищення, проконтролювали точність вимірювань. Кожен працював і рейковиком, і нівелювальником.

Перед початком вимірювань прилад необхідно привести у робоче положення
Обчислення результатів та контроль точності вимірювань в польових умовах є обов’язковим
Від якості роботи рейковика також у великій мірі залежать результати вимірювань

Із поставленим завданням успішно впорались усі без винятку та з гарним настроєм повернулись до аудиторії.

Із завданням впорались успішно, можна здавати прилади

Такі заняття з предмету «Геодезія» у студентів викликають жвавий інтерес.

Олександр Рижій, студент 11-ЗМ групи