23.09.2015 5014

Запали свічку поезії

Виховання студентської молоді поетичним та прозовим словом, яке, проникаючи в найпотаємніші  куточки душі, робить її чистішою, благороднішою, є важливим компонентом складової всієї виховної роботи в навчальному закладі.

Запали свічку поезії

Уманський національний університет садівництва 22 вересня гостинно зустрічав гостей із презентацією книг: поетесу, директора гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г.Шевченка Ольгу Чепку та українського поета, прозаїка Володимира Шовкошитного.

Запали свічку поезії

У своєму виступі поет процитував свої поезії, серед яких щирістю та глибоким ліризмом вразила поезія про село. Володимир Федорович  закликав студентство мріяти про найвищі досягнення, робити в житті вибір у бік добра, правди та світла.

Запали свічку поезії

Продовжила зустріч Ольга Чепка, для якої написання поезій – як потреба дихати, злет душі, отож презентувала поетеса добірку віршів, написаних за 30-річний відрізок часу. Чистота духовної криниці, злет душі поетеси знайшли своє відображення у збірці «Божий хрест», яка була представлена на виставці разом з іншими книгами.

Запали свічку поезії

З літературознавчим та філософським аналізом її поетичного доробку, зокрема збірки «Вересневі покрови», виступив професор кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін Уманського НУС Павло Ямчук.

Викладачі та студенти гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г.Шевченка привітали глядацьку аудиторію концертом, у якому взяли участь вокальні та хореографічні колективи навчального закладу.

Запали свічку поезії

Кращої пам’яті творчій особистості годі й бажати, як поезія, що стала піснею, а пісня, як відомо, не вмирає.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів