13.12.2013 5567

Зарахування до аспірантури та докторантури Уманського НУС

Аспірантура та докторантура Уманського НУС є основною формою підготовки науково-педагогічних і наукових кадрів. Саме тут здійснюється підготовка докторантів з 7 спеціальностей й аспірантів з 18-ти спеціальностей. Активно відбувається й самостійна підготовка дисертаційних робіт здобувачами.

12 грудня у читальній залі Наукової бібліотеки Уманського НУС святкували значиму для університету й наукової спільноти подію: колектив молодих вчених відділу аспірантури та докторантури УНУС поповнився 32 аспірантами та 3 докторантами, які були зараховані для навчання.

Зарахування до аспірантури та докторантури Уманського НУС
Відкрила захід завідувач відділу Наталія Сомова, яка повідомила присутнім про мету зібрання та привітала молодих науковців із новою сторінкою життя.

Зарахування до аспірантури та докторантури Уманського НУС
Проректор з наукової та інноваційної діяльності, доктор сільськогосподарських наук, професор Віктор Карпенко зачитав наказ про зарахування в докторантуру та аспірантуру Уманського НУС.

Віктор Петрович щиро привітав присутніх зі вступом та побажав їм плідної роботи, зазначивши, що вони стали на стежку науково-педагогічних працівників, а науковий шлях – досить складний і тернистий, вимагає великої праці над собою. Проректор також розповів аспірантам та докторантам про те, що потрібно скласти плани наукових робіт, наполегливо працювати під керівництвом наукових керівників на кафедрах, а через 3 роки навчання представити на розгляд комісій дисертації із попереднім розглядом. На завершення виступу Віктор Петрович висловив сподівання про успішний захист дисертацій через кілька років аспірантами та докторантами.

Продовжила роботу засідання завідувач відділу аспірантури і докторантури Наталія Сомова, яка вручила кожному повідомлення про зарахування до аспірантури і докторантури, пояснила порядок затвердження тем дисертацій, оформлення типових угод про підготовку докторантів і аспірантів, атестаційних карток аспірантів, проходження атестацій та повідомила про надання додаткових оплачуваних відпусток згідно з чинним законодавством України.

Наталя Данилівна звернулася до аспірантів та докторантів, як членів великої університетської родини, яка в цей день суттєво поповнилася, із оптимістичною надією про тісну співпрацю та побажала плідної праці на науковій ниві.

Зарахування до аспірантури та докторантури Уманського НУС

Тож бажаємо молодим вченим сили духу, творчого натхнення, цікавих досліджень та плідних результатів!

Прес-центр університету