03.07.2014 5627

Засідання міжкафедрального наукового семінару «Економіка АПК»

В Уманському національному університеті садівництва важлива роль відводиться  підготовці науково-педагогічних і наукових кадрів, оскільки від наявності високого рівня підготовки спеціалістів залежить рівень розвитку АПК.

Засідання міжкафедрального наукового семінару «Економіка АПК»

2 липня в конференц-залі Уманського НУС відбулось засідання міжкафедрального наукового семінару «Економіка АПК». На засіданні було заслухано:

1. Попередній розгляд дисертаційної роботи Коваленка Олексія Сергійовича на тему: «Розвиток та ефективність функціонування садівничих підприємств» на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук зі спеціальності 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент Бурляй Олександр Леонідович.

2. Попередній розгляд дисертаційної роботи Родащук Галини Юріївни на тему: «Транспортна система в контексті розвитку сільських територій» на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук зі спеціальності 08.00.03 – економіка та управління національним господарством. Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент Бурляй Олександр Леонідович.

3. Попередній розгляд дисертаційної роботи Михайлишиної Любові Василівни на тему «Формування конкурентоспроможності підприємств-виробників плодоягідної продукції», на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук зі спеціальності 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент Гринчак Олександр Васильович.

Засідання міжкафедрального наукового семінару «Економіка АПК»

Після доповідей за результатами дисертаційних досліджень, були поставлені ряд запитань на які доповідачі дали повні та вичерпні відповіді.

Виступили рецензенти дисертаційних робіт, а також наукові керівники. На науковому семінарі були присутні професори, доценти, кандидати наук, аспіранти та гості університету.

За результатами засідання було ухвалено рекомендувати дисертації для подання до розгляду у спеціалізовану вчену раду.

Здобувачі та їх керівники щиро вдячні викладачам університету за критичний розгляд дисертаційних робіт та висловлення слушних зауважень.

Засідання міжкафедрального наукового семінару «Економіка АПК»

Аспірантами порушувалися актуальні теми, які в майбутньому, сподіваємось, будуть сприяти розвитку АПК України, особливо на шляху інтеграції з Євросоюзом. Аспірантура університету готує фахівців – майстрів своєї справи, які є майбутнім незалежної, могутньої держави, в якій розвивається наука.