12.06.2015 5043

Засідання науково-методичної комісії з післядипломної освіти

10 червня 2015 р. на базі НМЦ «Агроосвіта» (м. Київ) відбулося засідання науково-методичної комісії з післядипломної освіти аграрних ВНЗ. У заході взяли участь в.о. директора НМЦ «Агроосвіта» Т.Д. Іщенко, завідувач навчально-методичного кабінету професійної, післядипломної освіти та практичної підготовки ДУ «НМЦ «Агроосвіта» А.Б. Чайковська, голова НМК “Післядипломна освіта”, директор Інституту післядипломної освіти та дорадництва Уманського НУС С.М. Приліпко та керівники структурних підрозділів післядипломної освіти аграрних ВНЗ.

Засідання науково-методичної комісії з післядипломної освіти

На порядок денний виносилися питання:

1. Проблеми і перспективи післядипломної освіти у контексті Закону «Про вищу освіту» та проекту Положення про післядипломну освіту у сфері вищої освіти України. Документи про освіту в сфері післядипломної освіти.

2. Особливості організації та формування державного замовлення на підвищення кваліфікації керівних працівників і фахівців АПК. Завдання, що покладаються на систему післядипломної освіти для реалізації Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні на 2015–2020 роки.

3. Обговорення проекту Положення про післядипломну освіту у сфері вищої освіти України: ризики та перспективи на майбутнє.

4. Оцінювання роботи ННІ післядипломної освіти НУБіП України в умовах сьогодення: проблеми і шляхи вирішення.

5. Забезпечення якості навчання на курсах підвищення кваліфікації на основі проведення діагностування слухачів.

6. Інноваційна діяльність у закладах післядипломної освіти: досвід, проблеми, перспективи.

7. Досвід навчання та підвищення кваліфікації населення за Державною програмою «45+»: проблеми та перспективи на майбутнє.

8. Про підготовку та видання орієнтовних професійних програм підвищення кваліфікації фахівців у навчальних закладах післядипломної освіти.

Крім розглянутих питань, на засіданні комісії учасники поділилися досвідом роботи у структурних підрозділах аграрних ВНЗ, зупинилися на основних проблемах та запропонували шляхи їх вирішення.

Засідання науково-методичної комісії з післядипломної освіти

Інститут післядипломної освіти та дорадництва