23.10.2014 4514

Засідання ради студентського самоврядування факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин

22 жовтня відбулось чергове засідання ради студентського самоврядування факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин.

Голова студради факультету Вікторія Майданюк провела переобрання членів ради та відрекомендувала нових представників студентського самоврядування факультету. На зібранні були присутні студенти першого курсу і обговорювали такі питання: проведення конкурсу «Кращий студент факультету», «Краща група факультету» та підведення підсумків по проведенню та організації свята День яблука.

Свої зауваження та пропозиції висловили заступник голови самоврядування факультету Аліна Кучерук та студент 1 курсу Сергій Коваль. Учасники студради активно обговорювали студентське життя в університеті, висловлювали свою думку та побажання з приводу організації свят, проведення тренінгів та додаткових лекцій.

Анна Слонь, заступник декана факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин із виховної роботи