10.09.2014 4677

Засідання ради студентського самоврядування

Дев’ятого вересня відбулось перше в цьому навчальному році засідання ради студентського самоврядування, на якому розглядались питання:

–       відзначення 170-ї річниці з дня заснування Уманського НУС;

–       проведення факультетських конкурсів на кращого студента факультету;

–       відзначення Всеукраїнського дня бібліотек;

–       проведення благодійної акції зі збору коштів для потреб українських військових;

–       проведення конкурсу «Козацькі ігри», присвяченого Дню козацтва;

–       відзначення в університеті Дня фізкультурника та Дня контрацепції.

Члени ради студентського самоврядування висловили стурбованість про те, що на факультетах не вирішено питання обрання голів рад факультетів.

На засіданні члени ради обговорили питання порядку денного, ухвалили відповідні рішення та отримали доручення.

Під час проведення заходів до 170-річчя університету буде проводитись благодійна акція зі збору коштів для АТО.

У жовтні члени ради студентського самоврядування запланували  провести конкурси на факультетах з метою визначення кращого студента університету, загальноуніверситетський конкурс – у листопаді.  Конкурс «Козацькі ігри» проводитиметься 14 жовтня, пропозиції щодо проведення якого подадуть члени рад студентського самоврядування факультетів.

Засідання ради студентського самоврядування

Розгляд усіх питань та рішень щодо них викликав жваву дискусію в учасників засідання.

Вікторія Уманчик, голова ради студентського самоврядування університету