08.10.2015 4672

Високий рівень підготовки студентів-магістрів на кафедрі фінансів і кредиту

На кафедрі фінансів і кредиту Уманського НУС 7 жовтня відбулося засідання студентського наукового гуртка.

Із вітальним словом до студентів звернулись викладачі кафедри з побажанням плідної праці.

За планом роботи наукового гуртка студенти-магістри доповідали за темами своїх наукових досліджень, зокрема були заслухані доповіді:

–                        Клименко Наталії (студентки 52-фм групи) «Особливості медичного страхування країн світу і України»;

–                        Стойченко Альбіни (студентки 52-фм групи) «Стан та перспективи розвитку кредитування фізичних осіб в Україні»;

–                        Сенченко Лілії (студентки 52-фм групи) «Фінансове забезпечення сільськогосподарських підприємств Черкаської області».

Високий рівень підготовки студентів-магістрів на кафедрі фінансів і кредиту

Після виступу доповідачів учасники засідання активно обговорювали досліджувані питання, акцентуючи увагу на деяких зауваженнях щодо доповідей.

Високий рівень підготовки студентів-магістрів на кафедрі фінансів і кредиту

Викладачі кафедри фінансів і кредиту відмітили актуальність, чіткість виступів та високий рівень підготовки студентів-магістрів.

Юлія Улянич, кандидат економічних наук кафедри фінансів і кредиту

Фото Олега Черноусько