30.05.2013 6299

Засідання звітно-виборчої студентської конференції факультету економіки і підприємництва

27 травня 2013 року відбулося засідання звітно-виборчої студентської конференції факультету економіки і підприємництва, присвячене обранню членів факультетського осередку ради студентського самоврядування.

Відкрив засідання виконуючий обов'язки голови студради факультету Володимир Лелека, який відзвітував перед присутніми про заходи, проведені радою за 2012–2013 навчальний рік.

Заступник декана з виховної роботи, кандидат економічних наук Світлана Власюк розповіла присутнім про необхідність функціонування студентського самоврядування на факультеті та окреслила основні напрями її діяльності, а начальник редакційно-видавничого відділу університету, викладач кафедри фінансів і кредиту Леся Барабаш закликала студентів до активної творчої реалізації у проектах як факультету, так і університету.

До присутніх звернулися діючі делегати-члени студради факультету з висвітленням та детальним описом тих заходів, які були ними ініційовані та проведені.

До слова запрошувалися бажаючі, які вбачають себе активними членами факультетського студентського осередку та відчувають снагу і сили реалізувати себе у різних сферах студентського життя.

У результаті відкритого голосування було обрано новий склад студентської ради факультету економіки і підприємництва:

В.о. голови ради студентського самоврядування факультету

• Лелека Володимир Іванович

Секретар ради студентського самоврядування факультету

• Черниш Анна Анатоліївна (31-ф)

Навчально-науковий сектор:

• Дудкевич Анна Валентинівна (44-ок)
  • Бунич Діна Доментівна (31-ма)
  • Полтавська Олена Василівна (21- о)
  • Бузань Ростислав Юрійович (11-о)

Культурно-просвітницький центр

• Гончарук Олег Іванович (31-е)