Завершився черговий експрес-курс «Ландшафтний дизайн для родини, громади, України»
Курси з ландшафтного дизайну для вимушено переселених осіб вкотре завершили навчальні практики та підготували загалу нових фахівців у сфері, що зорганізовує світ навколо в естетичній гармонії.
Можливість реалізувати творчу фантазію, робити це професійно всім бажаючим надав колектив Уманського національного університету садівництва у рамках чергового етапу експрес-курсу «Ландшафтний дизайн для родини, громади, України», що відбувся за підтримки проєкту «Норвегія – Україна», Міжнародного фонду соціальної адаптації і громадської організації «4.5.0 УКРАЇНА».
Задля адаптації та підтримки тимчасово переміщених осіб, їх моральної акомодації в умовах війни в Україні та з думкою про надання можливості реалізувати творчу фантазію – таку мету переслідують курси ландшафтного дизайну, які мали нагоду пройти громадяни, які постраждали від воєнних дій на території нашої держави. Програма курсу постійно оновлюється, вдосконалюється та переглядається нашими педагогами-практиками. Відповідальним куратором-лектором курсу став кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри садово-паркового господарства Михайло Осіпов.
![Завершився черговий експрес-курс «Ландшафтний дизайн для родини, громади, України»](assets/cache/images/2022/news/norway/dizajn/1806/dsc_0161-600x-341.jpeg)
![Завершився черговий експрес-курс «Ландшафтний дизайн для родини, громади, України»](assets/cache/images/2022/news/norway/dizajn/1806/dsc_0146-600x-818.jpeg)
Випускники курсу нині мають можливість реалізовувати свою творчу фантазію чи навіть працювати за спеціальністю, адже ландшафтний дизайн – галузь, що швидко розвивається і в післявоєнний період стане затребуваним професійним спектром трудової арени України.
Шановні земляки! Дякуємо всім учасникам та організаторам проєкту, який допомагає покращувати щоденне життя, змінюючи майбутнє. Адже знання – це потужна база та неоціненний внесок у зміцнення країни. Наша спільна праця, націлена на особистий розвиток та освітню діяльність, дає нам курс на процвітаюче, сповнене естетичних насолод, життя у мирній державі. Щоденно, крок за кроком – і ми переможемо!
Пресцентр Уманського НУС
Фотогалерея
![Завершився черговий експрес-курс «Ландшафтний дизайн для родини, громади, України»](assets/cache/images/2022/news/norway/dizajn/1806/dsc_0087-250x180-60a.jpeg)
![Завершився черговий експрес-курс «Ландшафтний дизайн для родини, громади, України»](assets/cache/images/2022/news/norway/dizajn/1806/dsc_0177-250x180-ab9.jpeg)
![Завершився черговий експрес-курс «Ландшафтний дизайн для родини, громади, України»](assets/cache/images/2022/news/norway/dizajn/1806/dsc_0174-250x180-e46.jpeg)
![Завершився черговий експрес-курс «Ландшафтний дизайн для родини, громади, України»](assets/cache/images/2022/news/norway/dizajn/1806/dsc_0150-250x180-63b.jpeg)
![Завершився черговий експрес-курс «Ландшафтний дизайн для родини, громади, України»](assets/cache/images/2022/news/norway/dizajn/1806/dsc_0152-250x180-63b.jpeg)
![Завершився черговий експрес-курс «Ландшафтний дизайн для родини, громади, України»](assets/cache/images/2022/news/norway/dizajn/1806/dsc_0161-250x180-63b.jpeg)
![Завершився черговий експрес-курс «Ландшафтний дизайн для родини, громади, України»](assets/cache/images/2022/news/norway/dizajn/1806/dsc_0128-250x180-f0f.jpeg)
![Завершився черговий експрес-курс «Ландшафтний дизайн для родини, громади, України»](assets/cache/images/2022/news/norway/dizajn/1806/dsc_0146-250x180-f0f.jpeg)
![Завершився черговий експрес-курс «Ландшафтний дизайн для родини, громади, України»](assets/cache/images/2022/news/norway/dizajn/1806/dsc_0113-250x180-705.jpeg)
![Завершився черговий експрес-курс «Ландшафтний дизайн для родини, громади, України»](assets/cache/images/2022/news/norway/dizajn/1806/dsc_0116-250x180-705.jpeg)
![Завершився черговий експрес-курс «Ландшафтний дизайн для родини, громади, України»](assets/cache/images/2022/news/norway/dizajn/1806/dsc_0103-250x180-e75.jpeg)
![Завершився черговий експрес-курс «Ландшафтний дизайн для родини, громади, України»](assets/cache/images/2022/news/norway/dizajn/1806/dsc_0100-250x180-0fc.jpeg)
![Завершився черговий експрес-курс «Ландшафтний дизайн для родини, громади, України»](assets/cache/images/2022/news/norway/dizajn/1806/dsc_0101-250x180-0fc.jpeg)
![Завершився черговий експрес-курс «Ландшафтний дизайн для родини, громади, України»](assets/cache/images/2022/news/norway/dizajn/1806/dsc_0099-250x180-06e.jpeg)
![Завершився черговий експрес-курс «Ландшафтний дизайн для родини, громади, України»](assets/cache/images/2022/news/norway/dizajn/1806/dsc_0098-250x180-36e.jpeg)
![Завершився черговий експрес-курс «Ландшафтний дизайн для родини, громади, України»](assets/cache/images/2022/news/norway/dizajn/1806/dsc_0097-250x180-445.jpeg)
![Завершився черговий експрес-курс «Ландшафтний дизайн для родини, громади, України»](assets/cache/images/2022/news/norway/dizajn/1806/dsc_0095-250x180-6b3.jpeg)
![Завершився черговий експрес-курс «Ландшафтний дизайн для родини, громади, України»](assets/cache/images/2022/news/norway/dizajn/1806/dsc_0096-250x180-6b3.jpeg)
![Завершився черговий експрес-курс «Ландшафтний дизайн для родини, громади, України»](assets/cache/images/2022/news/norway/dizajn/1806/dsc_0094-250x180-edc.jpeg)
![Завершився черговий експрес-курс «Ландшафтний дизайн для родини, громади, України»](assets/cache/images/2022/news/norway/dizajn/1806/dsc_0073-250x180-aaa.jpeg)