22.06.2015 4399

Захист дипломних проектів студентів напряму підготовки «Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств» ОКР «Спеціаліст»

З 16 по 18 червня на кафедрі процесів, машин та обладнання АПВ відбувся захист дипломних проектів студентів, які навчаються за напрямом 7.10010201 «Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств» ОКР «Спеціаліст».

Члени екзаменаційної комісії заслухали 30 дипломних проектів на різну тематику. Результати захисту дипломних проектів: 7 проектів захищено на «відмінно», 12 – на «добре» і 11 – на «задовільно».

До впровадження у виробництво рекомендовано дипломні проекти Вадима Болюха, Владислава Захарчука, Олега Ємельянова, Станіслава Терещука. Комісія відмітила вже впроваджений у виробництво дипломний проект студента Романа Скляренка.

Студент Богдан Томашенко отримав диплом з відзнакою.

Вітаємо всіх студентів з успішним захистом!