18.06.2015 4772

Захист дипломних робіт на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин

15 та 16 червня 2015 р. на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин працювала екзаменаційна комісія по захисту дипломних робіт здобувачами вищої освіти денної форми навчання за ступенем вищої освіти „Спеціаліст” спеціальності 7.09010104 „Плодоовочівництво і виноградарство”.

Екзаменаційна комісія (ЕК) призначена в такому складі: Кіщак О.А. (голова ЕК, зав. відділом технології вирощування плодових і ягідних культур Інституту садівництва НААН України, д. с.-г. н., с. н. с.), Щетина С.В. (декан факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин, кандидат с.-г. наук, доцент кафедри овочівництва), Заморський В.В. (доктор с.-г. наук, професор кафедри плодівництва і виноградарства), Улянич О.І. (зав. кафедри овочівництва, доктор с.-г. наук, професор).

Проведені студентами дослідження торкаються розробки нових елементів удосконалення існуючих технологій з вирощування плодових та овочевих культур, садивного матеріалу і сортовивчення. В цілому, дослідження направлені на розробку економічно-вигідних технологій у виробництві високоякісної продукції.

Рішення екзаменаційної комісії за результатами захисту дипломних робіт: 26 випускникам 2015 року факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин присвоїти кваліфікацію „Професіонал з плодоовочівництва і виноградарства” з видачею їм диплому встановленого зразка.

Диплом з відзнакою отримала Скальчук Тетяна Дмитрівна.

Вікторія Кецкало, Андрій Тернавський, доценти кафедри овочівництва