24.06.2014 4785

Захист дипломних робіт студентами факультету менеджменту освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр»

З 16.06 по 20.06.2014 р. відбувся прилюдний захист дипломних робіт студентами факультету менеджменту освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр». Свої дипломні роботи презентував 61 студент. Тематика дипломних робіт була досить різноманітною і включала дослідження у галузі сільського та лісового господарства, пивоваріння та консервування, машинобудування та приладобудування для галузей АПК та ін. При цьому на захисті дипломних робіт «відмінно» отримали 19 студентів, «добре» – 28 та «задовільно» – 14 студентів. За результатами досліджень членами державної екзаменаційної комісії пропозиції та заходи щодо покращення діяльності господарюючих суб’єктів АПК України, викладені в шести дипломних роботах, рекомендовані до впровадження у виробництво. Також високий рівень підготовки студентів відзначили і представники з виробництва, які брали участь у засіданні державної екзаменаційної комісії.

Колектив факультету менеджменту бажає успіхів у подальшому навчанні випускникам бакалаврату.

Секретар державної екзаменаційної комісії,

викладач кафедри менеджменту організацій  Коваленко Л.Г.