04.06.2015 1292
Захист дипломних робіт студентів – випускників ОКР «Бакалавр» заочної форми навчання за напрямом 6.090101 «Агрономія»
З 2 по 4 червня 2015 року на факультеті агрономії Уманського НУС проходив захист дипломних робіт студентів – випускників ОКР «Бакалавр» заочної форми навчання за напрямом 6.090101 «Агрономія». До захисту допущено 54 студенти 51 та 52 з-а груп. Державна екзаменаційна комісія працювала у складі голови – Блащука М.І., директора Черкаської державної сільськогосподарської станції, Мартинюка А.Т., декана факультету агрономії, Січкаря А.О., доцента кафедри рослинництва, Калієвського М.В., доцента кафедри загального землеробства, Новака А.В., доцента кафедри загального землеробства.
Фотогалерея
![Захист дипломних робіт студентів – випускників ОКР «Бакалавр» заочної форми навчання за напрямом 6.090101 «Агрономія»](assets/cache/images/2015/agronomiya/zahist/Izobrazhenie-015-250x180-9e1.jpeg)
![Захист дипломних робіт студентів – випускників ОКР «Бакалавр» заочної форми навчання за напрямом 6.090101 «Агрономія»](assets/cache/images/2015/agronomiya/zahist/Izobrazhenie-021-250x180-9e1.jpeg)
![Захист дипломних робіт студентів – випускників ОКР «Бакалавр» заочної форми навчання за напрямом 6.090101 «Агрономія»](assets/cache/images/2015/agronomiya/zahist/Izobrazhenie-022-250x180-c78.jpeg)
![Захист дипломних робіт студентів – випускників ОКР «Бакалавр» заочної форми навчання за напрямом 6.090101 «Агрономія»](assets/cache/images/2015/agronomiya/zahist/Izobrazhenie-033-250x180-c78.jpeg)
![Захист дипломних робіт студентів – випускників ОКР «Бакалавр» заочної форми навчання за напрямом 6.090101 «Агрономія»](assets/cache/images/2015/agronomiya/zahist/Izobrazhenie-037-250x180-c78.jpeg)